Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nowości w Kuzynopolu !

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego firma transportowa KUZYNOPOL przygotowała dla swoich klientów kilka nowości, wśród nich są darmowe doładowania telefonu, comiesięczny konkurs dla stałych klientów oraz otwarcie nowej linii komunikacyjnej. Więcej szczegółów w artykule.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wielu uczniów wiąże się z podjęciem trudu dojazdu do szkoły. Propozycji na rynku jest sporo jednak atrakcyjne ceny i różnorodne konkursy przyciągają stałych jak i nowych klientów do konkretnych firm przewozowych.

Wśród nich jest „Kuzynopol” w której każdy klient kupujący szkolny bilet miesięczny otrzyma gratis w postaci doładowania telefonu. Chcąc docenić stałych klientów firma przygotowała również comiesięczny konkurs z cennymi nagrodami, m.in: telefon komórkowy, tablet, nawigacja gps, darmowe przejazdy, pendrive, mp3. Wystarczy kupić bilet miesięczny. Ich sprzedaż będzie odbywać się w Bobowej (2 i 3 września; godz. od 7.30 do 16.00; obok sklepu koster) oraz Gorlicach (Biuro Obsługi Voyager).

Dodatkowo, przewoźnik odpowiadając na obecne potrzeby swoich pasażerów zdecydował się otworzyć nową linię autobusową Wola Łużańska – Mszanka – Gorlice (tam i z powrotem).

Rozkłady jazdy autobusów na nowej linii dostępne poniżej;

Linia Gorlice – Wola Łużańska – Gorlice

Gorlice – Wola Łużańska

Wola Łużańska – Gorlice

Informacje o konkursie TUTAJ.

fot. Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy