Torcida Smerekowiec bez szans w Bobowej

Autor: Damian Nowak
Wczoraj KS Bobowa w 6. kolejce A Klasy zmierzyła się na bobowskim stadionie z drużyną LKS "Torcida" Smerekowiec. Spotkanie zakończyło się piątym w tym sezonie zwycięstwem bobowskiego klubu.

W spotkaniu od pierwszych minut lepszy poziom prezentowali piłkarze KS-u. Przewaga w posiadaniu piłki i zdecydowana gra sprawiła, że już w 11 minucie goście popełnili swój pierwszy błąd strzelając sobie samobója. Kolejne sytuacje bramkowe, dzięki czujności bramkarza i nieskuteczności naszych napastników, przyniosły do przerwy tylko dwa kolejne gole. W 38. i 40. minucie celnymi trafieniami popisali się Piotr Święs i Marek Magiera.

Druga część spotkania wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza. Bobowska drużyna nadal przez większość czasu dominowała w spotkaniu udowadniając to dwoma kolejnymi trafieniami. W 65. minucie bramkarza pokonał ponownie Piotr Święs a w 76. dorobek bramkowy dla Bobowej zamknął Krzysztof Flądro.W końcówce jednak dała o sobie znać ofensywa Torcidy zdobywając 2 gole i ustalając wynik na 5:2.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie w rundzie jesiennej KS Bobowa również zmierzyła się LKS “Torcida” Smerekowiec na własnym stadionie wygrywając również 5:2

KS Bobowa 5 – 2 (3 – 0) LKS “Torcida” Smerekowiec

Bramki: Piotr Święs (2x), Marek Magiera, Krzysztof Flądro.
Kartki: Damian Świątański (żółta).
Zmiany: 63 min. Magiera Tomasz → Gucwa Krystian, 73 min. Wojna Mateusz → Dariusz Magiera, 78 min. Zieliński Kamil → Cherjan Mariusz, 84 min. Magiera Marek → Tarasek Jakub.