Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące turystyki

Autor: Łukasz Augustyn
Portal Bobowa24.pl wraz z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w darmowych szkoleniach biznesowych finansowanych w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy.

Tym razem MARR S.A. proponuje gorlickim przedsiębiorcom skorzystanie z darmowych szkoleń ze skutecznej sprzedaży i marketingu usług turystycznych.

Szkolenie „Skuteczny sprzedawca usług turystycznych” odbędzie się w Gorlicach 2-3 grudnia 2013 r.

Celem szkolenia jest wzrost wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie budowania wizerunku profesjonalnego i skutecznego sprzedawcy. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób skutecznie proponować swoje usługi i produkty klientom. Istotnym celem jest również wzrost umiejętności w zakresie prowadzenia rozmów handlowych, rozróżniania typów klientów i identyfikowania ich potrzeb, aby doprowadzić do pozytywnej transakcji.

Szkolenie „Marketing usług turystycznych” odbędzie się w Nowym Sączu 26 – 27 listopada 2013 r.

Celem szkolenia jest wzrost wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie marketingu, w tym zapoznanie ze specyfiką działań handlowych i reklamowych realizowanych w branży turystycznej, w tym z segmentacją rynku turystycznego. Szkolenie umożliwi wzrost kompetencji w zakresie obsługi klienta, a także w zakresie wykorzystania usług gastronomicznych i rozrywkowych jako elementów event marketingu. Ponadto uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób planować kampanie reklamowe, w jaki sposób kształtować wizerunek obiektu turystycznego (PR, w tym w Internecie) i jak programować imprezy turystyczne.

Do udziału w szkoleniach zaproszone są mikro, małe i średnie firmy, zarejestrowane (posiadające siedzibę) lub posiadające strukturę organizacyjną (jednostkę, oddział, filię, przedstawicielstwo) na terenie powiatu gorlickiego lub nowosądeckiego. Uczestnikami szkoleń mogą być właściciele, kadra zarządzająca i kierownicza oraz pracownicy.

Rejestracja na szkolenia: www.marr.pl/projekty/swiss_/szkolenia.html

Więcej informacji pod numerem telefonu: 18 26 21 276

SwissContributionProgramme_logo
marr-pasek

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy