Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

My się górali nie boimy

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotni wieczór bobowscy siatkarze Ludowego Klubu Sportowego udali się na kolejne wyjazdowe spotkanie. Naszych zawodników gościli gospodarze Nowego Targu - KS Podhalański "Czarny Dunajec".

Z radością zadajemy pytanie: Czy jest coś co może powstrzymać zespół LKSu? Oby nie, bo również sobotni mecz zakończył się zwycięsko. Jest jak za dawnych czasów a nawet lepiej.

Początek spotkania to spokojna rozgrzewka dla naszych chłopaków. Mocną i pewną piłką dobrze rozpoczęli pierwszy set utrzymując prowadzenie o 3 punkty do przodu, a po zdobyciu 20, nawet o cztery. Następne dwie części spotkania wyglądały bardzo podobnie. Mieliśmy dobrą obronę bloki a przyjęcia nie dawały przeciwnikom złudzeń na wygraną.  Po mimo wielu prób i zmian w nowotarskim zespole, gospodarzom nie udało się zdobyć żadnego setów.

W następną sobotę (30 listopada) o godzinie 18 nasi siatkarze LKS Bobowa podejmą w bobowskiej hali niepokonanych dotąd w tym sezonie, faworytów do drugiej ligi – zawodników zespołu Kłos Olkusz. W związku z tym prosimy o jeszcze mocniejszy doping oraz przybycie na halę widowiskowo-sportową przy Zespole Szkół nr 1.

„W sobotni wieczór LKS odnieśliśmy piąte zwycięstwo w rozgrywkach trzeciej ligi pokonując drużynę TS Podhalański Czarny Dunajec 3-0. Od pierwszego gwizdka kontrolowaliśmy mecz, dzięki czemu nie oddaliśmy w żadnym momencie prowadzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wygrywając cały mecz nie daliśmy powodów do radości licznie zgromadzonym kibicom na hali w Nowym Targu. Kluczem do sukcesu było bardzo dobre przyjęcia oraz mała ilość błędów własnych, popełnianych przez naszych zawodników.”  – skomentował grę Piotr Mędoń

W tym sezonie zawodnicy LKS Bobowa odnotowują imponującą passę 5 zwycięstw w 5 meczach i zajmują obecnie trzecią pozycję w tabeli z jednym zaległym meczem do rozegrania..

Punktacja Punktacja

Zespoły/ Sety

SET I

SET II

SET III

SUMA

LKS Bobowa

25

25

25

3

KS Podhalański Czarny Dunajec

20

19

21

0

Zespoły

LKS Bobowa

KS Podhalański Czarny Dunajec

Trener: Paweł Popardowski Trener: Piotr Pagacz
1)Tubek M.  (L) Bulanda
2) Popardowski J. Gut
4) Wiejaczka D. Kroma
5) Iwański J. Majewski
11) Steinhoff B. Budz
13) Kuś M. Leja
14) Mędoń P. (K) Dziedzic
Wiatr R. Kapuściak
Bogusz S. Grzybacz
Bogusz K. Bałos
Gryzło P. Kudasik
Mrozek
Augustyniak

fot. Jakub Tarasek

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy