Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Sześć drużyn walczyło o puchar

Autor: Natalia Kurek
We wtorek popołudniu na hali sportowej przy ZS nr 1 w Bobowej odbył się turniej piłki siatkowej o puchar Przewodniczącego Małopolskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Rywalizowały w nim drużyny z naszego terenu: LKS Bobowa 1, LKS Bobowa 2, GKPS Gorlice, ORZEŁ Ciężkowice, UKS Siedliska oraz Jedynka Biecz.

Kilkudziesięciu zawodników pokazało swoje najlepsze możliwości. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch setów bez względu na wynik. Po czterech godzinach siatkarskiej walki zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

1. Jedynka Biecz
2. GKPS  Gorlice
3.UKS Siedliska
4. LKS Bobowa 1
5. Orzeł Ciężkowice
6. LKS Bobowa 2

Nasi siatkarze zagrali dobre mecze, jednak okazało się to niewystarczające by wygrać ten turniej. Przed wręczeniem pucharu zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy z każdej drużyny ,którzy otrzymali pamiątkowe koszulki LKS Bobowa.

Najlepszymi zawodnikami okazali się:
– Jedynka Biecz Maciej H.
– GKPS Gorlice Patryk P.
– Orzeł Ciężkowice Michał G.
-UKS Siedliska Paweł T.
-LKS Bobowa 2 Jakub Kosiek
-LKS Bobowa 1 Mikołaj Rysiewicz

,,Był to turniej towarzyski z udziałem okolicznych drużyn, który był poniekąd przygotowaniem do rozgrywek ligowych – mówi trener siatkówki Paweł Popardowski. Poziom zawodników był zróżnicowany. Każda z drużyn rozegrała pięć spotkań więc ma to odpowiedni wydźwięk szkoleniowy. Mam nadzieje, że następnym razem nasi siatkarze dadzą się z siebie więcej.”

fot. redakcja

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy