Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Udany debiut muzyków z Real Face Of Me

Autor: Damian Nowak
Wczorajszego wieczoru sala widowiskowa „Koronka” przy Rynku w Bobowej wypełniła się licznie za sprawą debiutu zespołu muzycznego Real Face Of Me. Podczas godzinnego koncertu można było usłyszeć kilka coverów jak również autorskie piosenki debiutantów.

Cały koncert przebiegał bardzo ciekawie, osoby które przybyły na niego nie mogły narzekać na nudę. Każda piosenka zostawała nagradzana brawami, co było dalszą motywacją do grania następnych utworów.

Grało się super. Publika była fantastycznie, nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie aż tyle osób. Na początku byliśmy lekko spięci ale ale potem już graliśmy na luzie. – mówi lider R.F.O.M., Robert Chronowski. Zapytaliśmy go także o genezę nazwy zespołu: – Nazwa zespołu została wymyślona fajnych okolicznościach. Kiedy mój kolega z zespołu Artur Król pseudonim Turek nocował u mnie próbowaliśmy wymyślić cokolwiek co by do nas pasowało. Padały takie nazwy jak: „dzieci szatana” „punx kid” „szatańska noc”  towarzyszył im jednak ogrom śmiechu. Kiedy pomysłów zabrakło, po  dłuższej chwili wpadłem na „Real Face Of Me” i propozycja ta spotkała się z akceptacją wszystkich członków zespołu – kończy Robert.

Pomysł stworzenia zespołu narodził się jakieś 5 miesięcy temu w garażu jednego z członków zespołu na przedmieściach Bobowej. Na początku nikt nie przewidywał iż grupa młodych i utalentowanych nastolatków zagra kiedyś jakikolwiek koncert. Dopiero niedawno sami wyszli z inicjatywą by zorganizować takie przedsięwzięcie, a w jego realizacji pomogła dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa – Jadwiga Bryndal. W zespole możemy zobaczyć i posłuchać: Robert Chronowski – gitara oraz wokal, Artur Król – perkusja, Artur Janota – gitara.

Bobowskie Centrum Kultury otwarte jest na młode talenty i zamierzamy wspierać wszystkich artystów. Jeśli na terenie naszej gminy są inne zespoły chętne do występu to zachęcamy do skontaktowania się z nami, pomożemy przy organizacji koncertu. W połowie ferii planujemy przegląd zespołów z Gminy Bobowa , mamy nadzieje na liczne zgłoszenia tych którzy już grają jak i tych którzy dopiero zaczynają – zachęca Jadwiga Bryndal, dyrektor CK Bobowa.

Było bardzo fajnie. Mimo ze nie słucham takiej muzyki, nagrywam zupełnie inną muzykę to podobało mi się i jestem za tym żeby było więcej takich imprez, żeby coś w Bobowej się działo. – komentuje koncert Tomasz Babicz.

Fot. Łukasz Augustyn

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy