Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Moc atrakcji sylwestrowych. Również na rynku w Bobowej! (AKTUALIZACJA)

Autor: Mateusz Książkiewicz
W tym roku dla mieszkańców Bobowej i okolic propozycji pożegnania Starego Roku i przywitania Nowego jest wiele. Wśród najciekawszych jest noc sylwestrowa na bobowskim rynku oraz bal i zabawa w rytmach dance&pop&rock w Zajeździe Ostoja.

W związku z piątą rocznicą odzyskania praw miejskich przez nasze miasto, 1 stycznia 2009 – 1 stycznia 2014,  burmistrz oraz rada miejska w Bobowej zaprasza do wspólnego świętowania:

– Myślę, że w ciągu tych pięciu lat odkąd Bobowa jest miastem wydarzyło się sporo dobrych rzeczy – mówi Wacław Ligęza burmistrz Bobowej. Mając na względzie miasto jak i gminę zostało wykonanych wiele ważnych inwestycji. Dlatego dla podkreślenia tego małego jubileuszu jak również spełniając oczekiwania mieszkańców zadających pytanie o możliwość organizacji zabawy na rynku postanowiliśmy takową zorganizować. Zabawa rozpocznie się ok. godziny 21, tuż przed północą zostaną złożone życzenia a Nowy Rok powitamy pokazem sztucznych ogni ufundowanych przez firmę pana Rogali.

Alternatywę dla imprezy na rynku jest propozycja Zjazdu Ostoja – bal sylwestrowy w nowym budynku Restauracji Ostoja, podczas niej zagra zespół Całuśni. W cenie 380zł/para zagwarantowane są: gorąca kolacja, dania gorące, przekąski zimne, desery, napoje ciepłe i zimne, szampan oraz butelka wódki na parę.

Sylwester oraz powitanie Nowego Roku jest szczególnym wydarzeniem – mówi Marcin Szczepanek, właściciel Zajazdu Ostoja. Ponieważ nasz kompleks składa się z dwóch budynków, postanowiliśmy zorganizować też dwa różne bale sylwestrowe, w dwóch różnych klimatach. W budynku bankietowym, tak zwanej Ostoi II odbędzie się bal sylwestrowy przy akompaniamencie  jednego z najlepszych zespołów muzycznych w okolicy – zespołu Całuśni. Każdy z Państwa, kto zna ten zespół doskonale wie, że przy ich muzyce zabawa do samego rana jest gwarantowana. Jadła i napitku też nikomu nie zabraknie, gdyż przygotowaliśmy bardzo bogate menu. W budynku restauracyjnym, czyli w tak zwanej Ostoi I odbywać się będzie zabawa sylwestrowa, którą poprowadzi DJ. Tak więc każdy kto lubi klimaty pop, dance i rock powinien znaleźć tutaj wyśmienity klimat i atmosferę  – dodaje właściciel.

Informacja! MIEJSCA NA SYLWESTRZE MŁODZIEŻOWYM W STAREJ OSTOI (Ostoja I) zostały WYPRZEDANE.

Z dokładnym menu sylwestra w Zajeździe OSTOJA można się zapoznać na stronie internetowej lokalu: www.zajazdostoja.pl. Rezerwacji zaproszeń można dokonywać pod numerem telefonu 18 3514169 lub 602440123. Można także udać się do restauracji i w dowolnym dniu wykupić odpowiednią ilość miejsc.

A jeśli brakuje wam już czasu żeby się dobrze przygotować na święta skorzystajcie z naszych porad: Czego nie powinno zabraknąć na Wigilijnym stole? Jak zdążyć z przygotowaniami?

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy