Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Po porażce przychodzi pora na sukces – wygrana siatkarzy!

Autor: Łukasz Augustyn
Po ubiegłotygodniowej porażce z liderem LKS KŁOS Olkusz, bobowski zespół siatkarzy postawił sobie za wszelką cenę wygrać wczorajsze spotkanie z GKS JANINA Libiąż. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla LKS Bobowa.

We wczorajszym spotkaniu nie brakowało ciekawych akcji. W grze naszego zespołu można było zauważyć kilka błędów m.in. w bloku oraz zagrywce, jednak nie miało to aż takiego wpływu na wynik meczu. Dużo więcej nieprzemyślanych i błędnych akcji zdarzyło się w drużynie gości, głownie były to problemy z dobrym przyjęciem piłki lub z obroną. Kilkukrotnie trener GKS JANINA Libiąż motywował swoich siatkarzy do gry, jednak motywacja ta nie trwała zbyt długo i zagrożenie, że nasza drużyna może przegrać w tym meczu nie zaprzątało nikomu głowy.

W rozgrywce występowała bardzo duża rotacja zawodników, zarówno po stronie gospodarzy jak i gości. W efekcie wszyscy zawodnicy obecni w tym dniu na meczu mieli okazję wyjść na boisko i choć przez chwilę zagrać. Wszystkie sety wyglądały bardzo podobnie. Początkowo, aż do połowy seta gra była bardzo wyrównana, następnie bobowscy siatkarze pokazywali na co ich stać i wspólnymi siłami zwyciężali daną część rozgrywki. Wczorajszego wieczoru nie można było narzekać na brak kibiców pomimo bardzo niesprzyjającej pogody – silnego wiatru i niskiej temperatury.

„W dzisiejszym meczu mierzyliśmy się z ostatnią drużyną w tabeli jednak przeciwnika potraktowaliśmy jak najbardziej poważnie. Trener wypuścił na parkiet każdego z zawodników, co jest bardzo ważne. Sezon jest długi i nie da się go grać cały czas jedną szóstką. Gra była bardzo szarpana, ale najważniejsze są 3 punkty, z których niezmiernie się cieszymy ponieważ pozwolą nam powiększyć przewagę nad 4 drużyną w tabeli.” – skomentował spotkanie kapitan zespołu LKS Bobowa Piotr Mędoń

„Wygraliśmy kolejne spotkanie, zapewniając sobie trzy punkty w tabeli. Ponieważ w pierwszym jak i drugim secie gra naszych zawodników była bardzo dobra, a przeciwnicy nie stwarzali zagrożenia to w trzecim secie postanowiłem wypuścić każdego z siatkarzy na boisko. Cel został osiągnięty, każdy zawodnik zagrał i zaprezentował się. Najważniejsze, że wygraliśmy bo to bardzo ważne i należy się z tego cieszyć. Trzeba pamiętać że to młoda drużyna, a mimo to wygrywa prawie cały czas. Już dziś myślimy o następnym meczu, bardzo ważnym ponieważ mierzyć będziemy się z Krakowem. Na pewno będzie to nie lada wyzwaniem, ale podchodzimy do tego optymistycznie.” – skomentował spotkanie trener LKS Bobowa Paweł Popardowski

 

Składy:

LKS Bobowa GKS JANINA Libiąż
Trener: Paweł Popardowski Trener: Mateusz Drabik
1.Steinhoff B. 1.Zdanowski P.
2.Popardowski J. 2.Kędra A.
3.Iwański J. 3.Klimas M.
4.Bogusz S. 5.Makara J.
5.Bogusz K. 6.Wójcik R.
6.Gądkiewicz D. 7.Paliwoda P. (K)
7.Gryzło P. 8.Gąsiorowski K.
8.Wiatr R. 9.Kędziora B.
9.Kuś M. 10.Strojek M
10.Mędoń P.(K) 11.Galarda B. (L)
11.Wiejaczka D.
12.Tubek M. (L)

Punktacja mojasiatkowka.pl/

tabela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
fot. Łukasz Augustyn

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy