Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz pierwszy zagra w Bobowej!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Od kilku lat pełni zazdrości patrzyliśmy w stronę innych miejscowości, w których zorganizowane były sztaby i imprezy wokół WOŚP. Nasi mieszkańcy wrzucali do puszek wolontariuszy z Gorlic czy Gromnika, za to w tym roku to MY SAMI zagramy dla dzieci i seniorów!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bobowej jako oddział sztabu w Gorlicach. Inicjatorem i organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia w naszym mieście jest burmistrz Wacław Ligęza oraz Adam Urbanek członek sztabu w Gorlicach. Pomocy udzielą także strażacy ochotnicy, Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej, Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa oraz Samorząd Szkolny ZS nr 1 w Bobowej. Pieniądze do puszek będą zbierać wolontariusze, posiadający identyfikatory ze zdjęciem i oznakowane puszki.

W zależności od pogody impreza towarzysząca wielkiemu finałowi odbędzie się na rynku lub sali widowiskowej Koronka. A sam finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy przypada na 12 stycznia 2014 roku.  Na bobowskiej scenie zapowiedziały się takie zespoły muzyczne jak: Śwarni, Skrzypki, Zawersowani, Real Face of Me, Astron, Max, Trio Perkusistów, Chór z ZS nr 1 w Bobowej, szkoły z Wilczysk i Sędziszowej. Wszyscy wykonawcy wystąpią oczywiście charytatywnie.

Pewne jest to, że takiego wydarzenia brakowało w kalendarzu imprez Gminy Bobowa. Więcej informacji o planie godzinowym imprezy wkrótce!
Tymczasem zapraszamy do zgłaszania swojej obecności na facebook’owym wydarzeniu.

Portal bobowa24.pl jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia. Tradycyjnie nasz serwis wystawi na aukcję allegro WOŚP banery reklamowe oraz gadżety.

Zerknij do archiwum:
Miejsce reklamowe na bobowa24.pl wspomogło XXI finał WOŚP
Bobowa co roku hojniejsza

wydarzenie

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy