Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa24.pl oraz Zajazd Ostoja grają z orkiestrą już od rana! Na Ratunek!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Regionalny Portal Informacyjny BOBOWA24.pl oraz Restauracja Zajazd Ostoja zapraszają wspólnie do gry na rzecz dzieci oraz seniorów, których wspomaga Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku są nie tylko ciekawe aukcje dostępne na orkiestrowym allegro ale również innowacyjny pomysł: "Przyjdź, zjedz i wspomóż orkiestrę!".

Bobowa to aktywne miasto, jeszcze rok temu wiele osób zazdrościło innym okolicznym miejscowościom swoich sztabów i towarzyszących im imprez. W tym roku dzięki podjętej przez burmistrza Bobowej Wacława Ligęzy inicjatywie mieszkańcy gminy i okolic mogą wziąć udział w ciekawym koncercie, który rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali widowiskowej Koronka przy bobowskim rynku. Zebrane podczas niego datki zasilą konto 22 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Portal Bobowa24.pl do grania z orkiestrą włączył się od początku swojego istnienia czyli 2011 roku. Był to innowacyjny w regionie Gorlic i Nowego Sącza pomysł sprzedaży miejsca reklamowego – banneru na aukcji, z której całkowity dochód przeznaczony jest dla WOŚP. Pierwszego roku kwota osiągnięta w czasie licytacji wynosiła niewiele ponad 100zł. W drugim, 2013 roku udało się już „ugrać” około 130zł. Dwukrotnie zwycięzcą była firma Restauracja Zajazd Ostoja z Bobowej. Jej właściciel Marcin Szczepnek zawsze kładł wysoko poprzeczkę swoim aukcyjnym rywalom. W roku ubiegłym „Zajazd Ostoja” również dołączył się do gry dla orkiestry, na swoich aukcjach wystawił talon na obiady dnia serwowane przez restaurację.

Podczas tegorocznego 22-go finału WOŚP nie mogło być inaczej, nie mogliśmy odmówić sobie tej przyjemności „zagrania” z charytatywną orkiestrą. Jako portal, zapraszamy Państwa do licytacji nie tylko tradycyjnego już miejsca reklamowego ale również gadżetów portalowych, natomiast Zajazd Ostoja wystawił pod młotek talon na 3 obiady dnia. Aby poprzeczka była wyższa niż rok temu restauracja Ostoja zaprasza na skonsumowanie Obiadu Dnia, z którego dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry.

Zatem wygraj aukcje, zjedz w Ostoi lub wpadnij na koncert w Bobowej! Możliwości wsparcia orkiestry jest wiele – NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!

Aukcja talonu na Obiady Dnia w bobowskim Zajeździe Ostoja
Aukcje portalu Bobowa24.pl oraz Luzna24.pl

aukcje_RPI_baner_anim

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy