Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolejna wygrana Juniorów, tym razem z Ciężkowicami

Autor: Natalia Kurek
W piątek 17 stycznia br. hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbył się kolejny mecz piłki siatkarskiej. Juniorzy LKS Bobowa podejmowali zespół "Orzeł" Ciężkowice.

Nasz zespół po raz kolejny pokazał świetną grę, zawodnicy z Bobowej pokonali ciężkowickich rywali w trzech setach 25:7 ,25:16 ,25:21. “Orzeł” Ciężkowice próbował co prawda w ostatnich minutach podnieść poprzeczkę jednak nie stanowiło to żadnego problemu dla siatkarzy LKS-u. Widać, że są oni zdeterminowani w walce o sukces.

„Dzisiejszy mecz był jednostronnym widowiskiem. Mieliśmy spora przewagę w czasie całego spotkania. Cieszę się bardzo, że utrzymaliśmy koncentrację wśród zawodników do samego końca. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tej grupie i awans do finału wojewódzkiego,  który odbędzie się w lutym w Andrychowie . To ogromna radość, bo został nam jeszcze tylko jeden mecz, który również chcemy wygrać. Tuż po nim będziemy przygotowywać się do finału wojewódzkiego.” – mówił trener Paweł Popardowski

Skład LKS Bobowa:
trener: Popardowski Paweł.
Tubek Michał
Popardowski Jakub
Bogusz Sebastian
Domin Maciej
Bogusz Krystian
Gryzło Przemysław
Matusik Michał
Molendowicz Jan
Zięba Wojciech

Naszym siatkarzom oraz  trenerowi życzymy dalszych sukcesów, oby tak dalej!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy