Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 13 maja 2021

Kolejna wygrana Juniorów, tym razem z Ciężkowicami

19.01.2014 || Kategorie: LKS Bobowa, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Natalia Kurek

W piątek 17 stycznia br. hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbył się kolejny mecz piłki siatkarskiej. Juniorzy LKS Bobowa podejmowali zespół „Orzeł” Ciężkowice.

Nasz zespół po raz kolejny pokazał świetną grę, zawodnicy z Bobowej pokonali ciężkowickich rywali w trzech setach 25:7 ,25:16 ,25:21. „Orzeł” Ciężkowice próbował co prawda w ostatnich minutach podnieść poprzeczkę jednak nie stanowiło to żadnego problemu dla siatkarzy LKS-u. Widać, że są oni zdeterminowani w walce o sukces.

„Dzisiejszy mecz był jednostronnym widowiskiem. Mieliśmy spora przewagę w czasie całego spotkania. Cieszę się bardzo, że utrzymaliśmy koncentrację wśród zawodników do samego końca. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tej grupie i awans do finału wojewódzkiego,  który odbędzie się w lutym w Andrychowie . To ogromna radość, bo został nam jeszcze tylko jeden mecz, który również chcemy wygrać. Tuż po nim będziemy przygotowywać się do finału wojewódzkiego.” – mówił trener Paweł Popardowski

Skład LKS Bobowa:
trener: Popardowski Paweł.
Tubek Michał
Popardowski Jakub
Bogusz Sebastian
Domin Maciej
Bogusz Krystian
Gryzło Przemysław
Matusik Michał
Molendowicz Jan
Zięba Wojciech

Naszym siatkarzom oraz  trenerowi życzymy dalszych sukcesów, oby tak dalej!