Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Stróżna: Babciu, Dziadku kochamy Was!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wczoraj, 21 stycznia br. w Domu Ludowym w Stróżnej uczniowie z miejscowej Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami i dyrekcją placówki zorganizowali dzień seniora z okazji przypadającego 21 i 22 stycznia Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli dziadkowie nie kryli radości ze spotkania.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Andrzej Płaziński, po którego przemówieniu uczniowie należący do szkolnego teatrzyku “SZPILA” zaprezentowali jasełka przeplatane kolędami. Opiekunami “Szpili” jest Wiesława Wiatr oraz Tomasz Tarasek, akompaniujący dodatkowo na gitarze. Kiedy występ młodych artystów dobiegł końca, scenę zajęły przedszkolaki oraz uczniowie innych klas. Na koniec dzieci podarowały solenizantom laurki oraz prezenciki wykonane własnoręcznie w czasie zajęć koła plastycznego prowadzonego przez Joannę Purgal. W chwili wręczania podarków nie brakowało wzruszenia oraz ciepłych gestów wobec swoich ukochanych wnuków.

– Co roku z okazji tego święta odwiedza nas bardzo duża ilość starszych osób czyli babcie i dziadkowe odwiedzają nasza szkołę i chętnie słuchają występów, wierszyków oraz życzeń wnuków z okazji Dnia Babci i Dziadka – komentuje Andrzej Płaziński, dyrektor szkoły. Myślę że wszyscy byli zachwyceni występami a sami seniorzy zadowoleni. Życzylibyśmy im by doczekali w zdrowiu podobnej imprezy za rok.

Mamy uczniów zadbały by na stołach domu ludowego znalazły się dla babć i dziadków słodkości a także kawa i herbata.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy