Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

“Konserwator” szansą na pracę w Bobowej

Autor: Łukasz Augustyn
Aż cztery osoby będą miały szansę skorzystać z dwóch miejsc na staże oraz dwóch w ramach zatrudnienia subsydiowanego czyli tzw. prac interwencyjnych lub robót publicznych w Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

Możliwości, z których można skorzystać zawdzięczamy prowadzonemu przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie projekt KONSERWATOR. Program ten daje szanse na uzyskanie doświadczenia zawodowego i utrwalenie, bądź nabycie umiejętności zawodowych.

Pełen zakres obowiązków oraz kryteriów by otrzymać miejsce w ramach stażu bądź zatrudnienia można przeczytać tutaj:

oferta zatrudnienia subsydiowanego (w okresie V – X.2014r.)

– Opiekun ekspozycji, pobierz dokument

– Pracownik ds. promocji dziedzictwa kulturowego – obsługa Punktu Informacji Turystycznej, pobierz dokument

oferta na organizację stażu (w okresie IV – X.2014r.)

– Animator kultury – link do dokumentu,  pobierz dokument

– Asystent ds. organizacji imprez, pobierz dokument

Projekt KONSERWATOR jest realizowany w Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa  już po raz drugi. W poprzedniej edycji dostępne były dwa miejsce (1 staż i 1 zatrudnienie subsydiowane). Warto dodać, że odbycie tego typu stażu bądź zatrudnienie nie tylko podnosi kwalifikacje poprzez udział w projekcie ale również pozwala wykazać się w realizacji zadań CKiP Gminy Bobowa pod okiem jego pracowników.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie KONSERWATOR prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem oraz dokumentacją rekrutacyjną.

Wszystkie informacje dostępne są pod adresem http://wup-krakow.pl/projekty-wup/konserwator

Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 14 lutego na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Pl. Na Stawach 1) lub w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania lub wysłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy, Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, z dopiskiem projekt KONSERWATOR.

Wysyłając formularz pocztą należy pamiętać, że decyduje data wpływu do WUP. Formularze, które dotrą do WUP po 14 lutego br. będą odrzucone ze względów formalnych.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu, pracownicy projektu KONSERWATOR są dostępni w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1, pokój 516, pod numerem telefonu 12 61-98-433 lub mailowo na adres [email protected]

źródło: własne, WUP Kraków

wup

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy