Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pozytywny bilans działań policji w 2013 roku

Autor: Mateusz Książkiewicz
W ubiegły piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie - insp. Jacka Fabisiaka  odbyło się spotkanie, podczas którego podsumowano miniony 2013 rok oraz przedstawiono plan na 2014.

Odprawę służbową rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach – insp. Michał Gawlik, który przywitał insp. Fabisiaka, a następnie omówił wyniki pracy gorlickich policjantów w 2013 roku. Przygotowana prezentacja przedstawiała m. in. wyniki pracy dochodzeniowo-śledczej, prewencyjnej oraz poziom bezpieczeństwa na terenie powiatu gorlickiego, w tym bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W przemówieniu komendant Gawlik złożył na ręce insp. Fabisiaka serdeczne podziękowania dla kierownictwa małopolskiej Policji za pomoc i udzielone wsparcie przy wielu inwestycjach, m.in. remont i termomodernizacja budynku Komisariatu Policji w Bieczu. Podziękowania skierowane były również do samorządów, które w 2013 roku wsparły finansowo działalność KPP w Gorlicach, poprzez dofinansowanie zakupu samochodu służbowego.

Po przemówieniu komendanta Gawlika głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie – insp. Jacek Fabisiak, który podkreślił, że 2013 rok był dla gorlickich policjantów udany. Przyznał, że osiągniętymi wynikami policjanci zapracowali na słowa najwyższego uznania, a profesjonalne i skuteczne działanie jest podstawą uzyskania społecznego szacunku i zaufania. Podsumowując podziękował policjantom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach za pełną poświęcenia służbę i pracę, pozwalającą mieszkańcom naszego powiatu czuć się bezpiecznie. Życzył również wiele pomyślności w rozpoczętym 2014 roku.

Piątkowe spotkanie było okazją do zorganizowania konferencji z udziałem insp. Jacka Fabisiaka, szczegóły o jej przebiegu już niebawem. Zapraszamy tym bardziej, że zawrzemy w artykule informacje o utworzeniu komisariatu w Bobowej.

źródło: KPP Gorlice / własne
fot. M. Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy