Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 16 października 2021

Z portalowych aukcji trafiło na konto orkiestry ponad 250zł

13.02.2014 || Kategorie: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy || Autor: Łukasz Augustyn

Dosłownie przed chwilą otrzymaliśmy informacje od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, że dotarły wszystkie wpłaty zadeklarowane w charytatywnych aukcjach przedmiotów wystawionych przez nasze portale bobowa24.pl i luzna24.pl.

Trzecia edycja wspólnego grania przez Regionalne Portale Internetowe zakończyła się na poziomie 253,25zł, tym samym jest to najwyższa do tej pory wylicytowana kwota i prawie dwukrotnie wyższa niż w ubiegłym roku. Dla przypomnienia w 2012 roku padła kwota 101zł, rok później w 2013 było to 132,51zł. Tegoroczne aukcje były o tyle ciekawsze, iż wylicytować można było unikalne gadżety naszych portali.

Wśród wygranych którzy wsparli konto 22. finału znaleźli się:
– Mariola Janusz usługi księgowe OPTIMAR (firma wylicytowała baner reklamowy w górnej części portalu za rekordowe 152,50zł)
– BonVoyage.pl – Luksusowe wakacje (baner reklamowy na portalu luzna24.pl)
– Paweł Szura (zgarnął pełen komplet trzech urodzinowych kubków naszego portalu oraz smyczek)
– Mirosław Szymczyk (smyczki)
– Iwona Szura (smyczki)
– Justyna Duda (smyczki)

latarnia_fale_temat_finalu

– Pomimo iż w styczniu 2012 roku portal Bobowa24.pl dopiero raczkował nie było ani chwili zawahania czy warto przyłączyć się do gry na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Mateusz Książkiewicz, wydawca Regionalnego Portalu Informacyjnego Bobowa24.pl oraz Luzna24.pl. – W 20-tym finale WOŚP czyli pierwszym, w którym nasz portal wystawił na aukcje miejsce reklamowe, nie spodziewaliśmy się wysokiej kwoty. Mimo obaw o zainteresowanie aukcją, za kwotę wyższą niż przewidywaliśmy baner wylicytował Marcin Szczepanek z Zajazdu Ostoja. Swoją wygraną „Ostoja” powtórzyła również w tamtym roku. W tegorocznym finale lepszym refleksem wykazała się Mariola Janusz, właścicielka firmy Optimar, czego serdecznie gratuluję. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku udział w aukcjach na rzecz WOŚPu weźmie udział jeszcze większa ilość osób i firm. Fajnie byłoby gdyby także inne redakcje portali włączyły się do gry dla Orkiestry dowodzonej przez Owsiaka, w końcu także nasze szpitala korzystają z pomocy tej fundacji – kończy Książkiewicz.