Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zdrowie i jego ochrona – bezpłatne spotkanie

Autor: Mateusz Książkiewicz
19 lutego o godzinie 17 w budynku Zajazdu OSTOJA odbędzie się otwarte spotkanie z zakresu profilaktyki zdrowia. Będzie się można na nim dowiedzieć unikatowych informacji o filozofii zdrowia tzw. czterech podstawowych kroków do zdrowia. Dotyczą one - nawadniania, oczyszczania, odżywiania i ochrony organizmu człowieka.

Tematem pierwszego spotkania będzie woda.

,,Wodo, nie masz ani smaku ani zapachu, nie można ciebie opisać, pije się ciebie nie znając ciebie. Nie jesteś niezbędna do życia: jesteś sama życiem”
Antoine de Saint – Exupery (autor Małego Księcia)

Chyba nie ma rzeczy ciekawszej i bardziej zagadkowej niż zwykła woda. Ona jest częścią każdej drobinki naszego globu, gdzie istnieje człowiek i żywe stworzenie. Bez wody nie ma życia!
Czy to slogan? A może za tym oczywistym stwierdzeniem kryje się szansa na poprawę Twojego zdrowia, szansa na inne życie? Jak to zrobić? Odpowiedzi na te pytania usłyszysz na najbliższym spotkaniu, dlatego już dzisiaj ZAPRASZAMY.

Bezpłatna prelekcja połączona z dyskusją o zdrowiu i jego ochronie odbędzie się już 19 lutego o godzinie 17.00 w Zajeździe OSTOJA (Bobowa ul. Grunwaldzka). Organizatorem jest Grażyna Trela, która chętnie odpowie na wszelkie pytania pod numerem telefonu: 605-693-361. Wstęp darmowy

fot. spnt.pl

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy