Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

“Grybovia” lepsza, mecz jednak przerwany!

Autor: Damian Nowak
W sobotnie popołudnie (22 marca br.) na bobowskim stadionie po raz pierwszy w tym roku była okazja do obejrzenia meczu piłki nożnej. Piłkarze KS Bobowa podjęli drużynę LKS „Grybovia” Grybów. Sparing, który miał przygotować zawodników do powrotu na boiska A klasy zakończył się wygraną grybowian 3:1.

Spotkanie towarzyskie goście z ligi okręgowej rozpoczęli narzucając wysokie tempo dzięki czemu już w 1 minucie wyszli na prowadzenie. Z czasem jednak grybowianie zwolnili, a zawodnicy KS Bobowa prezentowali się coraz lepiej. Pomimo wielu okazji bobowscy piłkarze zdołali podczas meczu tylko raz pokonać bramkarza gości, za to “Grybovia” zdobyła kolejne  dwa gole które zapewniły im zwycięstwo.

Niestety za niesportowe zachowanie zawodników obydwu drużyn sparing zostało przerwany 30minut przed końcem.

Dla przypomnienia w rundzie jesiennej drużyna seniorów KS Bobowa zdobyła 28 punktów na 39 możliwych. W rundzie rewanżowej jako jedna z 5 drużyn będzie walczyć o upragniony awans do Ligi Okręgowej. Już teraz zapraszamy 6 kwietnia o godzinie 16.00 kiedy to KS Bobowa na własnym stadionie zmierzy się z KS „Ogień” Sękowa.