Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Z roku na rok coraz silniejsi czyli bobowski PolNET

Autor: Mateusz Książkiewicz
Od kilku miesięcy firma POL-NET będąca jednym z najpopularniejszych dostawców usług internetowych na terenie gmin: Bobowa, Łużna, Ciężkowice, Zakliczyn, Tuchów, Gromnik jest częścią grupy iNET, która stowarzysza ponad 200 operatorów telekomunikacyjnych.

iNET group, to działające od 2007 roku stowarzyszenie polskich operatorów telekomunikacyjnychGłównym celem grupy jest konsolidacja zrzeszonych firm w zakresie stosowanych technologii, rozwiązań oraz procesów biznesowych. Przekłada się to na znaczne obniżenie kosztów prowadzenia działalności przez naszych członków. Stworzenie wspólnej, profesjonalnej marki i oferty, dzięki którym nasi partnerzy będą rozpoznawani na ogólnopolskim rynku detalicznym i korporacyjnym, pozwoli na skuteczną walkę o klienta z potentatami sektora telekomunikacyjnego.

– iNet Group zrzesza takie firmy jak nasza, dzięki temu możemy zaoferować swoim klientom najnowsze technologie konkurując z dużymi ogólnopolskimi dostawcami – mówi Robert Wojna, właściciel firmy POL-NET. Działania stowarzyszenia pozwalają wdrażanie takich nowych usług, produktów jak internet mobilny czy telewizja. Wiadomo wymaga to dokładnych analiz oraz rozmów ale w tym roku ruszy to prężnie do przodu. Niewątpliwą korzyścią po przystąpieniu naszej firmy do grupy iNet, którą klient również dostrzeże jest cena usług. Obecnie dzięki nowym umowom, nasze usługi możemy zaoferować w atrakcyjnej cenie oraz podnieść prędkość internetu jeśli pozwala na to infrastruktura. Np. prędkość minimalną z prędkości 2Mb/s podnieśliśmy do 8Mb/s czy nawet 12. W ramach stowarzyszenia bierzemy udział także w konferencjach, gdzie z innymi dostawcami internetu możemy wymienić się posiadanym doświadczeniem czy też uwagami. Przystąpienie PolNET-u do grupy na pewno będzie miało pozytywne skutki – kończy z satysfakcją właściciel firmy.

Poniżej aktualna oferta firmy:

polnet

Kilka ujęć sklepu prowadzonego przez dostawcę internetu PolNET24.pl. Można nabyć w nim sprzęt elektroniczny oraz sieciowy. Więcej na stronie: http://www.polnet24.pl

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy