Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Biedronka zamiast Lewiatanu?

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kilkanaście dni temu zapowiadaliśmy iż przedstawimy Państwu informacje na temat utworzenia sklepu Biedronka w Bobowej. Dzisiaj mogą zapoznać się z oficjalnym stanowiskiem sieci oraz innych zaangażowanych w to osób.

O tym że znana wszystkim sieciówka planuje otwarcie sklepu zostaliśmy powiadomieni już początkiem marca przez jednego z naszych czytelników za co serdecznie dziękujemy.  Poniżej przedstawiam pełen stanowisko Biura Prasowego Jeronimo Martins Polska S.A. właściciela sieci Biedronka:

Szanowny Panie Redaktorze,
w odpowiedzi na Pana pytanie dotyczące potencjalnych planów otwarcia sklepu sieci Biedronka w Bobowej w powiecie gorlickim, chcemy zaznaczyć, że ze względu na liczbę i zróżnicowanie prowadzonych przez nas inwestycji informacje o nowych placówkach naszej sieci udostępniamy najczęściej dopiero po ich uruchomieniu.
Przy okazji informujemy, że zgodnie z planami sieci Biedronka, kontynuowany jest jej równomierny rozwój. Aktualnie sieć liczy już ponad 2400 sklepów w całej Polsce. Podtrzymujemy także plany, aby do 2015 roku liczba sklepów wzrosła do 3000.

Ponieważ w docierających do redakcji informacjach mowa jest o tym, że Biedronka ma być otwarta w miejscu sklepu Lewiatan oraz fili Budimetu z prośbą o krótką rozmowę mogącą wyjaśnić sytuację zwróciliśmy się do Jerzego Kurzawy, właściciela składów budowlanych. Z informacji jakie nam przekazał wynika, iż Jeronimo Martins Polska S.A. wyraża chęć by sklep sieci Biedronka powstał w Bobowej. Wymaga to jednak pewnych zmian oraz dokładnych ustaleń. Jak tylko zapadną ostateczne decyzje zostaną przekazane Państwu za naszym pośrednictwem.

Jak widać są chęci, plany, rozmowy. Trzymamy kciuki by zakończyły się one pozytywnie – by w Bobowej powstała Biedronka. Pewny jest wtedy wzrost konkurencji w branży spożywczej na ternie miasta i gminy Bobowa a to niewątpliwie będzie korzystne dla konsumentów czyli każdego z nas.

Ogólnopolska sieć sklepów Biedronka to jedna z najlepiej rozwijających się sieci Polsce. Firma zatrudnia ponad 47 000 pracowników. Od 1995 r. spółka zainwestowała w Polsce ponad 10 mld zł. Jeronimo Martins Polska jest 4. co do wielkości polską firmą według tygodnika „Polityka” i dziennika „Rzeczpospolita”. Stawiająca nie tylko na wzrost ilości placówek ale również na jakość. Warto wspomnieć o planach na najbliższe tygodnie może dni, klientom Biedronki zostaną udostępnione płatności bezgotówkowe. W sklepach już można płacić telefonem z niektórych banków, jednak teraz bez wyjątku zapłacą osoby posiadające karty kredytowe i debetowe.

źródło: biedronka.pl / własne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy