Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

KS Bobowa bezradna z LKS „Naftą” Kryg

Autor: Damian Nowak
Wczoraj w świątecznej 16. kolejce A Klasy KS Bobowa uległa w popołudniowym meczu gościom z Krygu. Po obfitym w gole spotkaniu bobowska drużyna oddala się od upragnionego awansu.

W rozpoczętym przez Łukasza Koguta równo o godzinie 15.00 spotkaniu KS Bobowa zmierzyła się z zajmującą 10 miejsce w tabeli LKS „Nafta” Kryg. Od pierwszych minut było widać bezsilność w grze bobowskich piłkarzy. Już po niecałym kwadransie goście pierwszy raz pokonali bramkarza. Przez fatalną postawę bobowian w pierwszej połowie mogło być 0-4 lecz goście nie wykorzystali jedenastki przez co zakończyło się „tylko” 0-3.

Dziewięć minut po zmianie stron, Maksymilian Obrzut pokonał golkipera gości dając wiarę w odrobienie straty, jednak wyrzucenie z boiska 3 minuty później Damian Swiątańskiego sprawiło, że dokonanie tego stało się praktycznie niemożliwe. Pomimo kilku dogodnych okazji gospodarzy to jednak w 72 i 77 minucie „Nafta” zdobyła gole. Końcowy wynik został ustalony w 87 minucie gdy bobowianie zdobyli drugiego ostatniego w tym spotkaniu gola.

KS Bobowa 2 – 5 (0 – 3) LKS „Nafta” Kryg