Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa: Lider niepokonany!

Autor: Damian Nowak
Podczas wczorajszego popołudnia na boiska powiatu gorlickiego wróciły po zimowej przerwie rozgrywki A Klasy. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej KS Bobowa zmierzyła się z aktualnym liderem – LKS „Ogień” Sękowa.

Równo o 16:00 kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek piłkarze rozpoczęli walkę o cenne 3 punkty. Już 7 minut po rozpoczęciu spotkania na prowadzenie wyszło drużyna gości, a po kwadransie gry do remisu doprowadził najlepszy strzelec KS Bobowa – Sebastian Pawlak który bezbłędnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Po zmianie stron gra obu drużyn była na podobnym poziomie. Po godzinie zmagań znów na prowadzenie wyszli zawodnicy z Sękowej. Kolejne sytuacje po jednej jak i drugiej stronie przeważnie nie zagrażały żadnej z drużyn. W 71 minucie po błędzie jednego z obrońców „Ognia” rzut karny zamienił na gola autor pierwszej bramki. Jednak chwile rozproszenia bobowskich piłkarzy 3 minuty później wykorzystali goście zmieniając wynik na 2:3. Tuż przed końcowym gwizdkiem dzięki jedenastce goście ustalili wynik na 2:4.

„Zagraliśmy dziś bardzo dobrze, tylko jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje zawsze się mszczą przez co dziś przegraliśmy. Na pewno nie załamiemy się tym meczem i będziemy dalej walczyć o awans” – mówi strzelec obu dzisiejszych bramek, Sebastian Pawlak.

KS Bobowa 2 – 4 (1 – 1) LKS „Ogień” Sękowa

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa Mateusz
 2. Cherjan Mariusz 10px-Yellow_card.svg
 3. Zieliński Kamil
 4. Święs Robert
 5. Flądro Krzysztof
 6. Olszewski Krzysztof 10px-Yellow_card.svg (57’ zmiana Zieliński Mateusz)
 7. Budzyn Piotr (80’ zmiana Nowak Damian)
 8. Magiera Tomasz
 9. Świątański Damian asysta
 10. Pawlak Sebastian pilka pilka
 11. Skrzypek Mateusz (72’ zmiana Abram Daniel)

fot. Michał Niemaszyk

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy