Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jedzenie wprost do drzwi, wystarczy jeden telefon!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Z okazji pierwszych urodzin Restauracja "PUB GALICJA" uruchomiła darmowy dowóz nie tylko na terenie miasta ale również poza nim. Już nie musisz wychodzić z domu by zjeść smaczną pizze galicyjską czy też domowy obiad, który zrobi się sam za Ciebie. Zadzwoń i zamów tel. 18 353 00 53!

Nie tak dawno Restauracja Pub Galicja obchodziła swój mały jubileusz, chwilę ponad rok temu otworzono bowiem lokal. Stał się on miejscem na rozmowy sąsiadek oczekujących na autobus, wygłodzonej po szkole młodzieży czy jest ciekawą alternatywą na spędzenie wieczoru w gronie znajomych. Do Galicji chętnie przychodzą również kibice różnych dyscyplin sportu gdzie w grupie mogą wspólnie oglądać mecze, popijając chłodne piwko.

Od kilku dni pełną ofertą dań i potraw można się cieszyć w swoim domu, wszystko za sprawą uruchomionego darmowego dowozu. Wystarczy zadzwonić i zamówić a w ciągu kilkunastu minut zostanie dostarczone jedzenie na wskazany adres.

“Pub Galicja” ponadto organizuje imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, stypy, spotkania okolicznościowe) oraz zapewnia obsługę kateringową firm jak i osób prywatnych.

Część aktualnej oferty znajdziecie Państwo poniżej jest również dostępna na fanpejdżu Galicji – www.facebook.com/PubGalicja. Zachęcamy do polubienia tego profilu, dzięki czemu zawsze dowiecie się o aktualnych promocjach i konkursach lokalu.

O Restauracji “PUB GALICJA” przeczytasz także tutaj: Kameralny klimat „Galicji” w sercu Bobowej!

mulotka_galicja_1str

mulotka_galicja_2str

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy