Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Spotkali się by dyskutować o przyszłości Klubu HDK w Bobowej

Autor: Mateusz Książkiewicz
W miniony piątek, 2 maja w sali widowiskowej Koronka przy bobowskim rynku odbyło się spotkanie organizacyjne członków Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miejskim w Bobowej. Omawiane były tematy dotyczące funkcjonowania klubu oraz integracji jego członków.

W spotkaniu z osobami należącymi do klubu jak i tymi które chciałaby dołączyć udział wziął prezes klubu Tomasz Kiełbasa, członek zarządu Justyna Wiejaczka oraz burmistrz Wacław Ligęza. Prezes klubu zwrócił się z apelem do zebranych jak i innych honorowych dawców o sformowanie drużyny Honorowych Dawców Krwi na zbliżające się zawody sportowe.

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków klubu, którzy mają ochotę zintegrować się z naszą grupą jak i innymi klubami do udziału w zmaganiach sportowych – mówi Tomasz Kiełbasa, prezes HDK przy UM w Bobowej. Najbliższe zawody to 10 maja piłka siatkowa w Gorlicach, chętni mogą się zgłaszać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Bobowej lub telefonicznie pod numerem 18 35 14 300. Kolejnym turniejem będzie spartakiada pod koniec czerwca, również w mieście Gorlice. Fajnie byłoby gdyby udało się skompletować nam drużynę, dzięki czemu moglibyśmy pokazać nasz klub na zewnątrz. Dla tych, którym kończą się miejsca na wpisy w dotychczasowej legitymacji lub którzy zgubili nasz klub zakupił ze składek członkowskich ładne, w twardej oprawie, klubowe legitymacje. Kto potrzebuje może zgłosić się do sekretariatu urzędu lub też do mnie.

Najbliższa akcja oddawania krwi będzie miała miejsce 27 września, a szczegóły dotyczące godzin oraz miejsca zbiórki znajdą Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem na naszym portalu informacyjnym.

Zarząd Klubu HDK zwraca się z prośbą do wszystkich osób należących do klubu o przekazanie informacji dotyczących ilości oddanej krwi. Pozwoli to na wystąpienie zarządu HDK do PCK o nadanie odpowiednich odznaczeń oraz medali. 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy