Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wsparcia finansowe dla przedsiębiorców, po powodzi. (TV)

24.05.2014 Autor: Łukasz Augustyn
Przedsiębiorco - zostałeś poszkodowany w tegorocznej powodzi? Jeżeli tak, to jest szansa na wsparcie finansowe dla twojej firmy.

Mimo że tegoroczna powódź była w mniejsza niż ta z przed czterech lat, to i tak uczyniła dużo strat. Wielu przedsiębiorców z naszego terenu zostało poszkodowanych przed podtopienia. Niekiedy skutki były na tyle poważne że trzeba było wymieniać cały asortyment. Jeżeli więc spotkała cię taka sytuacja, skorzystaj z wsparcia.

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka realizuje projekt skierowany do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych.

Fundacja posiadająca swoją siedzibę w Rabce-Zdrój jest instytucją powstałą w 1998 roku i powołaną do prowadzenia działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju regionu oraz wspierania wszelkich inicjatyw ekonomiczno-społecznych, zmierzających do powstawania małych i średnich przedsiębiorstw, a także pomagania już istniejącym. Za całokształt działalności oraz skuteczne realizowanie projektów FRRR została nagrodzona w 2007 roku nagrodą Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”.

Aktualnie Fundacja realizuje projekt, finansowany w ramach MRPO ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą „Klęski żywiołowe’’. Projekt ten skierowany jest do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej, tj. powodzi, pożaru, huraganu, trzęsienia ziemi, itp.

Oferuje on przedsiębiorcom ułatwiony dostęp do preferencyjnego źródła finansowania, tj. nisko oprocentowanych pożyczek  bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Osoby zainteresowane pomocą  Fundacji mogą się kontaktować telefonie bądź za pośrednictwem maila z Magdaleną Kochanowską (tel. 889 875 721, [email protected]).

fundacjarabka

video
Więcej Video

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)