Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowscy gimnazjaliści świętują koniec roku szkolnego (FILM)

25.06.2014 Autor: Łukasz Augustyn
Wczoraj (24 czerwca br.) uczniowie klas trzecich gimnazjum w ZS nr 1 w Bobowej oficjalnie rozstali się ze swoją dotychczasową szkołą. Uroczystym apelem 53 osobową grupę młodzieży, która niedługo rozpocznie nowy etap w swoim życiu pożegnała dyrekcja, władze samorządowe, grono pedagogiczne oraz młodsi koledzy i koleżanki.

W pożegnaniu w którym uczestniczyli zarówno absolwenci jak i rodzice i nauczyciele,  podsumowano lata nauki oraz wspólnie spędzonego czasu. Wręczone zostały listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy wyróżniali się swoją działalnością naukową, artystyczną oraz sportową.  Bobowska młodzież może poszczycić się wieloma wyróżnieniami z tego tytułu.

Na pożegnaniu nie mogło zabraknąć włodarzy gminy, na sali znaleźli się m.in.:  sekretarz Gminy Bobowa Zdzisława Iwaniec oraz przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Siedlarz. Dodatkowo w uroczystościach udział wziął także ks. proboszcz Marian Jedynak.  Podczas imprezy uczniowie zaprezentowali prezentacje multimedialne o swoich klasach przywołując tym samym bliskie im wszystkim wspomnienia ze wspólnie spędzonych lat. Nie zabrakło ciepłych podziękowań pod adresem nauczycieli i dyrekcji, która służyła zawsze pomocną dłonią.

-W dzisiejszym dniu pożegnaliśmy III klasę gimnazjum, było to 53 uczniów.  Fajny rocznik, dużo ciekawych rzeczy zrobili, napisali bardzo dobrze egzaminy-wszystkie powyżej średniej powiatowej. Uczestniczyli w różnych imprezach, takich jak Skarby Małopolski. Dziewczęta zdobyły tutaj  mistrzostwo małopolski, co było pierwszy raz w historii naszego gimnazjum. Parę osób śpiewało także w chórze. Myślę, że ten rocznik będzie się również dobrze sprawował w szkołach średnich- czego im serdecznie życzymy.” – skomentował  Adam Urbanek dyrektor ZS Bobowa

Wyrazy uznania i życzenia na przyszłość dla młodzieży kończącej szkołę przekazał również Stanisław Siedlarz, przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej: -Piękna uroczystość, gratulujemy młodzieży, która ukończyła szkołę podstawową i gimnazjum. Uczniowie wykazali się swoimi wynikami, świadczy o tym wiele nagród, które zostały im przyznane. Uroczystość naprawdę się podobała, byliśmy zaszczyceni, że jesteśmy tutaj zapraszani do Zespołu Szkół nr 1. Tutaj zawsze Dyrektor i nauczyciele starali się o to, aby ta szkoła była widziana na zewnątrz i osiągała świetne wyniki. 

 

W razie niedostępności materiału prosimy odświeżyć stronę.

fot. Michał Niemaszyk

 

video
Więcej Video

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)