Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 15 października 2021

Bobowscy gimnazjaliści świętują koniec roku szkolnego (FILM)

25.06.2014 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

Wczoraj (24 czerwca br.) uczniowie klas trzecich gimnazjum w ZS nr 1 w Bobowej oficjalnie rozstali się ze swoją dotychczasową szkołą. Uroczystym apelem 53 osobową grupę młodzieży, która niedługo rozpocznie nowy etap w swoim życiu pożegnała dyrekcja, władze samorządowe, grono pedagogiczne oraz młodsi koledzy i koleżanki.

W pożegnaniu w którym uczestniczyli zarówno absolwenci jak i rodzice i nauczyciele,  podsumowano lata nauki oraz wspólnie spędzonego czasu. Wręczone zostały listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy wyróżniali się swoją działalnością naukową, artystyczną oraz sportową.  Bobowska młodzież może poszczycić się wieloma wyróżnieniami z tego tytułu.

Na pożegnaniu nie mogło zabraknąć włodarzy gminy, na sali znaleźli się m.in.:  sekretarz Gminy Bobowa Zdzisława Iwaniec oraz przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Siedlarz. Dodatkowo w uroczystościach udział wziął także ks. proboszcz Marian Jedynak.  Podczas imprezy uczniowie zaprezentowali prezentacje multimedialne o swoich klasach przywołując tym samym bliskie im wszystkim wspomnienia ze wspólnie spędzonych lat. Nie zabrakło ciepłych podziękowań pod adresem nauczycieli i dyrekcji, która służyła zawsze pomocną dłonią.

-W dzisiejszym dniu pożegnaliśmy III klasę gimnazjum, było to 53 uczniów.  Fajny rocznik, dużo ciekawych rzeczy zrobili, napisali bardzo dobrze egzaminy-wszystkie powyżej średniej powiatowej. Uczestniczyli w różnych imprezach, takich jak Skarby Małopolski. Dziewczęta zdobyły tutaj  mistrzostwo małopolski, co było pierwszy raz w historii naszego gimnazjum. Parę osób śpiewało także w chórze. Myślę, że ten rocznik będzie się również dobrze sprawował w szkołach średnich- czego im serdecznie życzymy.” – skomentował  Adam Urbanek dyrektor ZS Bobowa

Wyrazy uznania i życzenia na przyszłość dla młodzieży kończącej szkołę przekazał również Stanisław Siedlarz, przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej: -Piękna uroczystość, gratulujemy młodzieży, która ukończyła szkołę podstawową i gimnazjum. Uczniowie wykazali się swoimi wynikami, świadczy o tym wiele nagród, które zostały im przyznane. Uroczystość naprawdę się podobała, byliśmy zaszczyceni, że jesteśmy tutaj zapraszani do Zespołu Szkół nr 1. Tutaj zawsze Dyrektor i nauczyciele starali się o to, aby ta szkoła była widziana na zewnątrz i osiągała świetne wyniki. 

 

W razie niedostępności materiału prosimy odświeżyć stronę.

fot. Michał Niemaszyk