Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 17 października 2021

Jankowa i Bobowa na Orlik Volleymania 2014

06.06.2014 || Kategorie: Bobowa, Sport, Turnieje || Autor: Łukasz Augustyn

Drużyny z Jankowej i Bobowej reprezentowały gminę Bobowa na turnieju Orlik Volleymania, do którego eliminacje odbyły się pod koniec maja w bieckim Gimnazjum nr 1.  Jeden ze składów z SP Bobowa wygrał wszystkie mecze tym samym został zwycięzcą rozgrywek.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobowej wzięli udział w powiatowym turnieju Orlik Voleymania 2014 rozgrywanym w Bieczu pod opieką Pawła Popardowskiego. Organizatorem był Szkolny Ośrodek Siatkarski w Bieczu, Polski Związek Piłki siatkowej oraz Ministerstwo Sportu. Rozgrywki 28 maja były eliminacjami do następnego etapu makroregionów, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Krakowie. Po raz pierwszy w historii turnieju grały zespoły złożone z dwóch dziewczyn i dwóch chłopców.

Z bobowskiej szkoły grało trzy miksty, wszystkich zaś drużyn w turnieju było trzynaście. Zwycięstwo wywalczył pierwszy zespół SP Bobowa w składzie: Tubek Jolanta, Olszanecka Anna, Wojtaczka Eryk, Krupa Miłosz, Smoszna Michał. Pozostałe drużyny z Bobowej : SP Bobowa II : Wszołek Weronika, Motyka Martyna, Śliwa Jacek, Warzecha Konrad, Święch Konrad, ZS nr1 : Łaś Zuzanna, Wojtaczka Natalia, Sobol Wojciech, Mysliwiec Damian, Gryzło Dawid.

fot. Paweł Popardowski