Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pechowe zakręty w Siemiechowie, ranni gorliczanie!

Autor: Daniel Malski
Kolejny raz w tym tygodniu w Siemiechowie w nocy z 11/12 lipca, na łuku drogi wojewódzkiej nr 980 (Biecz-Jurków) doszło do groźnego wypadku samochodu osobowego, którym podróżowały trzy osoby: kobieta i dwójka dzieci.

Tuż po godzinie 3.00 nad ranem, czterdziestokilkuletnia kobieta jadąca w kierunku Zakliczyna Fordem Mondeo wpadła w poślizg na mokrej nawierzchni czego następstwem było zjechanie pojazdu z drogi oraz dachowanie.

Poszkodowane w tym zdarzeniu zostały trzy osoby w tym dwójka dzieci. Z racji, iż byli oni mieszkańcami powiatu gorlickiego zostali przetransportowani przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala w Gorlicach.

Ruch przez chwilę został wstrzymany, natomiast po opatrzeniu poszkodowanych został częściowo odblokowany i odbywał się wahadłowo. Na miejscu wypadku w trudnych warunkach atmosferycznych pracowali: strażacy OSP KSRG Gromnik, OSP Siemiechów, Zespoły Ratownictwa Medycznego (P6 Gromnik i S3 Tuchów) policja z Ciężkowic i WRD z Tarnowa.

Niestety jest to kolejny przypadek kiedy strażacy wyjeżdżali do wypadku w trudnych warunkach atmosferycznych, a następnie musieli prowadzić działania związane z wysokim poziomem wody w rzece Biała Tarnowska. Podobna sytuacja miała miejsce w maju br., gdzie po wypadku cysterny w Siemiechowie strażacy wyjechali do powodzi.

fot. B. Burnat

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy