Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rekrutacja do szkoły policealnej

Autor: Łukasz Augustyn
Wakacje powoli zbliżają się do półmetka. Dla jednych jest to czas upragnionego odpoczynku, dla innych pracy, jednak dla dużej grupy osób jest to okres, w którym muszą zdecydować o dalszej drodze życiowej.

Wielu tegorocznych maturzystów prowadziło bardzo rozległe poszukiwania placówki, gdzie w dalszym ciągu mogliby się kształcić i zdobywać wiedzę niezbędną im do wykonywania w przyszłości określonego zawodu. Co mają jednak zrobić ci, którym rekrutacja poszła nie tak i nie dostali się na żadne studia lub po prostu nie interesuje ich edukacja z dala od domu?  Istnieje rozwiązanie, jakim może być szkoła policealna przy Zespole Szkół Zawodowych.

ZSZ w Bobowej ogłosił nabór na rok szkolny 2014/2015 do dwuletniej szkoły policealnej. Może do niej przyjść każdy, kto ukończył szkołę średnia, nawet osoby bez matury. A co najważniejsze, zupełnie bezpłatnie. Po przeprowadzeniu głównej rekrutacji zostały jeszcze wolne miejsca na kierunku: technik administracji oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nauka odbywa się w godzinach popołudniowych, trzy razy w tygodniu. Godziny zajęć dostosowywane są do potrzeb uczniów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej szkoły, w sekretariacie od poniedziałku do piątku, w godz. 8: 00 do 15: 00 lub pod nr. tel  (18) 35 14 031

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy