Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 21 października 2021

19-latek zdemolował bobowski rynek. Powodem alkohol i nieszczęśliwa miłość

12.08.2014 || Kategorie: Bobowa, Policja, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

Alkohol oraz zawód miłosny były powodem wybryku jakiego dokonał 19-letni mieszkaniec Bobowej. Jak powiedział podczas przesłuchania chciał dać upust swoim nerwom. Teraz grozi mu wysoka grzywna a nawet areszt.

 

Do 5 tysięcy złotych grzywny może grozić grozić 19-letniemu mieszkańcowi Bobowej, który początkiem lipca zdewastował bobowski rynek.

„Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce w nocy z 5/6 lipca br. Trzech młodych mężczyzn spotkało się na bobowskim rynku. Jeden z nich w pewnym momencie zaczął dewastować urządzenia znajdujące się w jego obrębie. Nawet towarzyszący mu koledzy nie byli w stanie powstrzymać jego agresji. Mężczyzna uszkodził ławki, kosz oraz połamał drzewko ozdobne, rozbił również butelki z alkoholem.

Dzięki pracy policjantów bobowskiego Komisariatu udało się ustalić tożsamość chuligana. Okazał się nim 19-ltni mieszkaniec Bobowej, który w czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jak oświadczył sprawca, powodem jego zachowania był wypity alkohol oraz „kłopoty sercowe” – komentuje asp. Grzegorz Szczepanek Oficer Prasowy KPP w Gorlicach

Wyczynem młodzieńca zajmie się teraz gorlicki sąd, który może ukarać go grzywną nawet 5 tysięcy złotych a w najgorszym wypadku nawet skazać na karę pozbawienia wolności.

źródło, fot. KPP Gorlice