Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Finał szybkiej jazdy w rowie

Autor: Łukasz Augustyn
W miniony wtorek (tj. 12.08.2014) ok 19:50 w Łużnej przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 977 z szosą w stronę Woli Łużańskiej na wysokości Delikatesów Centrum doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

Tym razem mieszkaniec Zawady Lanckorońskiej, który jechał od Gorlic nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych przez co zjechał na lewą stronę i stoczył się do przydrożnego rowu. Zabieg ten miał uchronić przed zderzeniem z poprzedzającym go BMW, który zatrzymał się na skrzyżowaniu aby przepuścić rowerzystę. Jak wykazało przeprowadzone na miejscu badanie trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 250 zł i 6 punktami karnymi.

-We wtorek, około 19:50 odnotowaliśmy zdarzenie drogowe w miejscowości Łużna. Kierowca Opla Astry mieszkaniec Zawady Lanckorońskiej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, jechał za szybko i chcąc uniknąć zderzenia z samochodem BMW, który zatrzymał się na skrzyżowaniu i przepuszczał kierującego rowerem, zjechał z drogi i wjechał do rowu.  Sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości w kwocie 250 zł i 6 punktów karnych – powiedział naszemu portalowi asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy