Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Groźny wypadek w Gromniku!!

Autor: Daniel Malski
W piątek (19.09) przed godziną 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 977 w miejscowości Gromnik doszło do groźnego wypadku drogowego. Ranne zostały dwie osoby: motocyklista i kierowca samochodu osobowego.

W dniu dzisiejszym na ulicy Tarnowskiej miało miejsce poważne zdarzenie drogowe, które polegało na zderzeniu motocyklu z samochodem osobowym. „Zdarzenie miało miejsce niedaleko ronda w Gromniku, w kierunku Tuchowa. Było to zderzenie czołowo-boczne Peugeota206 z motorem Yamaha. Zostały poszkodowane dwie osoby z Gromnika w wieku 22 i 68 lat, które zostały zabrane do szpitala. Droga była przez dość długi czas zablokowana, ponieważ swoje dochodzenie prowadziła policja. Prawdopodobną przyczyną mogło być wymuszenie pierwszeństwa. Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do nas o godz. 14:38. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, dwa z OSP z Gromnika i jeden z PSP posterunek czasowy Siedliska.” – powiedział naszemu portalowi ktp. Dariusz Kopeć.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Policja. Na miejscu zdarzenia pomocy ponadto udzielały: OSP KSRG Gromnik (zastęp GBARt i SLbus), JRG-2 posterunek czasowy Siedliska, Zespoły Ratownictwa Medycznego (P-6 Gromnik i P-8 Zakliczyn). W czasie wypadku ruch przeniósł się na Zawodzie, co umożliwiło poruszanie się kierowcom.

Fot. Ł. Augustyn/B. Wróbel

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy