Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolejna impreza charytatywna dla Kamila zakończona sukcesem!

Autor: Jakub Oślizło
Wczoraj (20.09.br) w godzinach wieczornych w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobowej czyli tzw. "Koronce" została zorganizowana dyskoteka charytatywna, z której uzyskane środki będą ponownie przekazane na pomoc dla rannego wypadku motocyklowym Kamila Siedlarza.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są dwaj koledzy Kamila: Łukasz Myśliwiec i Kacper Walicki, którzy w każdy możliwy sposób chcąc pomóc jego rodzinie. Cała impreza nie odbyłaby się, gdyby nie dobra współpraca z Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa, które udostępniło bezpłatnie salę widowiskową. Oprawą muzyczną zajęli się Dj Sumik i Rimmy. – Przybyła młodzież bawiła się bardzo dobrze. Myślę że należy organizować tego typu imprezy, bo warto pomagać innym. Kiedyś los może się odwrócić i to my będziemy mogli tej pomocy potrzebować. – powiedział jeden z prowadzących dyskotekę.

Swój występ zaliczyła także znana nam dobrze grupa trzech bobowskich raperów, którzy działają pod pseudonimem artystycznym Zawersowani. W skład zespołu wchodzą Marcin Hebda, Mateusz Hebda a także Łukasz Król. – Jest to dla mnie niesamowita inicjatywa, ponieważ możemy w ten sposób pomóc Kamilowi, możemy go jakoś wesprzeć. Nas to nic nie kosztuje a komuś możemy przynieść na prawdę wiele dobrego. – skomentował lider Zawersowanych Marcin Hebda.

Po koncercie raperów przyszedł czas na muzykę dyskotekową do której bardzo chętnie bawiła się młodzież. Łącznie w dniu wczorajszym na dyskotekę przybyło około 100 osób, a uzyskane środki pieniężne przekraczały 700 zł. Organizatorom serdecznie gratulujemy, a wszystkim przybyłym dziękujemy za przybycie i okazanie serca.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy