KS Bobowa wygrywa z Sękową na wyjeździe 2:1!

Autor: Jakub Oślizło
W niedzielę, 28 września drużyna bobowskiego Klubu Sportowego rozegrała na wyjeździe mecz z drużyną - Ogień Sękowa. Seniorzy pokazali się z dobrej strony wygrywając na wyjeździe 2:1 wśród kibiców na sękowskim stadionie był burmistrz wraz z małżonką.

W początkowych etapach spotkania przewaga widoczna była po stronie bobowian, którzy mieli wiele sytuacji strzeleckich jednak tylko dwie zostały wykorzystane. Pierwszą z nich był w 32 minucie strzał z główki Daniela Abrama dający KS Bobowa prowadzenie a niespełna trzy minuty później bardzo dobrym strzałem w samo “okienko” popisał się środkowy pomocnik Tomasz Magiera. W drugiej części meczu pałeczkę przejęli rywale i to oni częściej mieli szanse na trafienie gola. Jedna z wielu została wykorzystana dająca honorową bramkę dla piłkarzy z Sękowej.

KS Bobowa 2 – 1 (2:0) Ogień Sękowa