Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Samobójstwo w Bobowej. Policja zabezpieczyła pistolet oraz amunicję

Autor: Mateusz Książkiewicz
Niedzielnym popołudniem, 21 września br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach otrzymał zawiadomienie, że w jednym z domów w Bobowej sąsiad znalazł ciało mężczyzny leżące w kałuży krwi. 

– Dokładnie o godzinie 12:50 dyżurny został powiadomiony o znalezieniu zwłok mężczyzny, 59-letniego mieszkańca Nowego Sącza – powiedział naszemu portalowi asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji. Funkcjonariusze policji, prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach oraz biegły lekarz zastali na miejscu zdarzenia zwłoki z raną postrzałową. Wstępne czynności wskazują na to, że było to samobójstwo poprzez postrzelenie. W domu zmarłego policjanci zabezpieczyli broń krótką – pistolet oraz kilkadziesiąt sztuk amunicji. Zostanie ona poddana badaniom batalistycznym na okoliczność śmierci tego mężczyzny jak również sprawdzana będzie legalność jej posiadania. Decyzją prokuratora ciało zostanie poddane sekcji zwłok aby całkowicie wyeliminować udział osób trzecich, bowiem na miejscu nie znaleziono żadnych śladów czy dowodów na to by do śmierci denata przyczyniła się jakaś inna osoba. Mężczyzna w chwili zdarzenia był w domu najprawdopodobniej sam, a jego zwłoki znalazł sąsiad.

Niestety jest to kolejne smutne zdarzenie z ternu powiatu gorlickiego. Kilka dni temu w Księżym Lesie w Moszczenicy grzybiarz natknął się na zwłoki również 59-letniego mężczyzny, który targnął się na swoje życie (czytaj ARCHIWUM)

fot. redakcja (ilustracyjne)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy