Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

W najbliższą sobotę Zawersowani zagrają charytatywnie dla Kamila! Nie bądź obojętny

Autor: Daniel Malski
Już 20 września 2014 roku (sobota) w sali widowiskowej Koronka przy bobowskim rynku będzie miała miejsce druga już z kolei impreza charytatywna, która ma na celu zebranie środków pieniężnych dla poszkodowanego w wypadku motocyklowym Kamila Siedlarza.


Na deskach Koronki swoje umiejętności muzyczne zaprezentują młodzi, zdolni i utalentowani „Zawersowani” następnie mieszankę różnych muzycznych stylów zaserwuje SumiK & Rimmy. Każdy uczestnik tego wydarzenia będzie mógł się zabawić w rytmie najnowszych hitów klubowych, jak i discopolowych. Wstęp na imprezę to sugerowane przez organizatorów min. 5 zł, przy czym większe datki są mile widziane. Zebrane środki będą w całości przekazane Kamilowi by pomóc mu w dalszym leczeniu i ciężkiej rehabilitacji. Pragniemy również przypomnieć, że na pierwszej charytatywnej imprezie która była zorganizowana 30 sierpnia zebrano kwotę 590 zł, artykuł można przeczytać klikając (tutaj)

Przypomnijmy, impreza charytatywna odbędzie się w Bobowej w sali widowiskowej „Koronka” (obok rynku), start o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca pragnących pomóc Kamilowi, który uległ tragicznemu wypadkowi (archiwum).  Zachęcamy do przybycia mieszkańców Bobowej, jak i okolicznych wiosek. Połączmy przyjemne z pożytecznym już w najbliższą sobotę!

Dołącz do wydarzenia na facebooku kliknij –> TUTAJ

main

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy