Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Biedronka w Bobowej już od wtorku, 14 października!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Według otrzymanych informacji od Jeronimo Martins Polska właściciela sieci handlowej Biedronka wynika, że otwarcie sklepu w Bobowej zlokalizowanego przy ulicy Grunwaldzkiej zostało zaplanowane na wtorek 14 października, godzina 7.00. Dla klientów została przygotowana bardzo atrakcyjna oferta, z którą mogą się Państwo zapoznać.

Jak czytamy w krótkim oświadczeniu biura prasowego, portugalskiej grupy kapitałowej: – Nowy placówka naszej sieci posiadać będzie 6 kas oraz stanowisko do wypieku świeżego pieczywa. W sklepie dostępny będzie szeroki asortyment artykułów z różnych segmentów. Z okazji otwarcia dla klientów została przygotowana dedykowana oferta produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, która jest prezentowana w specjalnym folderze. Przy okazji informujemy, że zgodnie z planami sieci Biedronka, kontynuowany jest jej równomierny rozwój. Aktualnie sieć liczy już 2500 sklepów w całej Polsce.

Powstanie nowego dyskontu na pewno wpłynie na wzrost konkurencji. “Samotne” do niedawna Delikatesy Centrum będą musiały poradzić sobie z portugalskim kapitałem i jego dość agresywną polityką cen. Biedronka znajduje się tuż obok składu budowlanego BUDIMET, przy drodze oznaczono już wjazd na parking. W budynku trwają ostatnie prace związane z wystrojem sklepu. Warto wspomnieć, że Jeronimo Martins Polska było jednym z partnerów Forum Ekonomicznego w Krynicy a gości z całego świata częstowano owocami, napojami oraz potrawami przygotowanymi z produktów jakie można znaleźć w każdym ze sklepów.

Biuro prasowe Biedronki przemilczało natomiast pytanie o posiadanie przez sklep asortymentu alkoholowego. Jak dobrze pamiętamy podczas kilku ostatnich sesji Rady Miejskiej w Bobowej nie było mowy o nowej koncesji na punkt sprzedaży alkoholu a z naszej wiedzy wynika, że obecnie ustalony limit jest wyczerpany.

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy