+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Uderzył w ścianę wyjeżdżając z rynku. Ranna pasażerka w szpitalu!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wczorajszego wieczoru tuż przy bobowskim rynku doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 981. Według relacji świadków kierowca BMW gwałtownie wyjeżdżał z rynku na drogę główną przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku.

Kilka minut przed godz. 19:00 w miejscowości Bobowa rozbrzmiał dźwięk syreny strażackiej. Strażacy po przybyciu zastali na jezdni pojazd BMW, który z relacji świadków miał wyjechać z piskiem opon z bocznej ulicy Rynku w kierunku ulicy Grunwaldzkiej lecz z nieznanych przyczyn uderzył w krawężnik przez co zakręcił się wokół własnej osi a przy okazji zahaczając o przydrożną ścianę domu.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka BMW, którą przewieziono do gorlickiego szpitala. Możliwe, że powodem tego było wystrzelenie poduszek powietrznych właśnie po jej stronie.

Na miejscu pracowały jednostki PSP JRG Gorlice i OSP Bobowa. Dodatkowo miejsce zdarzenia badała grupa dochodzeniowo-śledcza z Gorlic oraz policjanci z Ruchu Drogowego w Gorlicach.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy