Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nowe oblicze domu zagwarantuje asortyment z Węgierskiej. Florina zaprasza…

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę, 29 listopada na ulicy Węgirskiej w Bobowej został otwarty sklep - FLORINA nowe oblicze domu, który jest kolejnym punktem znanej wszystkim firmy Gabi państwa Warzechów. Duża powierzchnia gwarantuje mnogość produktów, dzięki którym znajdziemy wszystko to co potrzebujemy do wyposażenia naszych czterech kątów.

Jeśli ktokolwiek szukał porcelany z Ćmielowa, zastawy dla 12 osób czy produktów znanej firmy Fiskars teraz znajdzie je również w Bobowej ale to tylko trzy z bardzo wielu przykładów. Asortyment jest bowiem ogromny. Wchodząc do nowego sklepu Florina śmiało wyposażymy naszą kuchnię, łazienkę , salon czy sypialnię. Zakupimy również środki czystości czy elementy dekoracyjne a wszystko w niskich cenach. Z okazji otwarcia sklepu przygotowano specjalne promocje m.in. mop rotacyjny za jedyne 43,99zł, suszarka balkonowa 22,59zł, patelnia teflonowa 17,95zł. Wszyscy, którzy przyjdą z ulotką sklepu otrzymają dodatkowy rabat 10% (przy zakupach powyżej 40zł, do 15 grudnia br.). W przyszłości przewidziana są systematyczne dwutygodniowe promocje oraz produkty z tzw. gazetki wydawanej co miesiąc.

Bez wątpienia każdy kto przyjdzie do nowo otwartego sklepu nie wyjdzie bez zakupów, których można dokonać po bardzo atrakcyjnych cenach. Warto wspomnieć, że produkty oferowane przez markę Florina cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Zakupy we Florinie to także okazja by zakupić prezenty świąteczne lub ślubne.

W nowym sklepie znalazło zatrudnienie trzy osoby. Serdecznie zapraszamy…

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy