Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

GKPS Gorlice ponownie poległo na bobowskiej hali

Autor: Jakub Oślizło
W dniu wczorajszym na hali przy ZS nr.1 w Bobowej rozegrane zostały kolejne derby powiatu gorlickiego. Na przeciwko sobie stanęli zawodnicy GKPS Gorlice i LKS Bobowa. Podopieczni trenera Pawła Popardowskiego bez większych problemów pokonali gorliczan 3:1.

Spotkanie od początku należało do bobowian, którzy pewnie weszli w mecz z celem wygrania go. Pierwsze dwa sety nie należały do trudnych, zawodnicy LKS-u wygrywali je kolejno 25:15 i 25:21. Dopiero w trzecim przyszedł czas na przewagę podopiecznych trenera Krzysztofa Kozłowskiego a set zakończył się wynikiem 25:17 dla Gorlic. Na nasze szczęście kolejna już część meczu była popisową zawodników LKS Bobowa, którzy zostawili przeciwników tylko z 9 punktami. Ostatni czwarty set zakończył się wynikiem 25:9, a tym samym całe spotkanie 3:1.

“Pierwszy mecz rundy finałowej o mistrzostwo III ligi w tym sezonie, zagraliśmy bardzo dobrze,  w szczególności 3 sety, zagraliśmy prawie perfekcyjnie bez błędów własnych –
mówi Paweł Popardowski. Graliśmy bardzo dobrze w każdym elemencie siatkarskim, bez błędów, dobrze w polu a także w bloku. Przy tak grającym naszym zespole, obecnym poziomie, zawodnicy z Gorlic mieli ciężkie zadanie