Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nieszczęśliwy wypadek na wiadukcie!

Autor: Łukasz Augustyn
Dzisiaj około godziny 11:10 w miejscowości Bobowa na wysokości wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej 981 (Tarnów-Krynica Zdrój) doszło do nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Według relacji świadków podróżujący rowerem starszy mężczyzna mieszkaniec Bobowej stracił panowanie nad rowerem w wyniku, czego upadł na jezdnię.

Prawdopodobną przyczyną upadku mogło być zasłabnięcie. W wyniku ustaleń przez policję w zdarzeniu nie brały osoby trzecie. Na miejscu zdarzenia obecna była policja oraz zespół pogotowia ratunkowego.

„Zdarzenie to kwalifikujemy w kategorii nieszczęśliwego wypadku, ponieważ nie było tam udziału osób trzecich – skomentował asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach. Poszkodowany to mieszkaniec Bobowej w wieku ok.60 lat na tą chwilę nie znamy przyczyny, dlaczego stracił kontrolę nad rowerem, którym jechał a czego następstwem był upadek mężczyzny na jezdnię. Obrażenia, których doznał spowodowały konieczność interwencji zespołu karetki pogotowia oraz transportu do szpitala, gdzie udzielono poszkodowanemu pomocy chirurgicznej. Stan zdrowia nie zagraża jednak życiu mężczyzny. Sam poszkodowany potwierdził, że w zdarzeniu nie brały udział inne pojazdy jak i osoby trzecie. Zdarzenie to nie jest kwalifikowane, jako wypadek drogowy.”

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy