Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Od piątku zaczną walkę o II ligę. Rywalami Bobowej jest Lublin, Rzeszów oraz Niebylec!

Autor: Seweryn Zieliński
Już za dwa dni, dokładnie 24 kwietnia br. zawodnicy LKS Bobowa walczyć będą w trzy dniowym turnieju półfinałowym o awans do II ligi mężczyzn. Jest to bardzo ważny moment dla siatkarzy z Bobowej, bowiem taka szansa pojawiła się po raz pierwszy w historii klubu.

Podczas piątkowego spotkania nasi siatkarze będą musieli zmierzyć się z gospodarzami LKPS Lublin – aktualnym mistrzem III ligi województwa lubelskiego. Pozostałymi rywalami dwa zespoły z Podkarpacia: AKS Rzeszów będący mistrzem podkarpackiej III ligi oraz KS SMS Neobus Niebylec. Ten ostatni zespół, pomimo dopiero trzeciego miejsca III ligi województwa podkarpackiego wszedł zamiast wicemistrza świętokrzyskiej III ligi, który zrezygnował z udziału w rozgrywkach.

Niewątpliwie faworytami turnieju są jego gospodarze – LKPS Lublin, w składzie tego zespołu widnieją nazwiska znane z I ligi. Przeciwnicy jednak obawiają się Bobowej, a jako jej atut wskazują na fakt, że drużyna zakończyła rozgrywki wojewódzkie już w połowie marca.

 „W piątek rozpoczyna się turniej i w tym też samym dniu wyjeżdżamy do Lublina. Jedziemy w dobrych nastrojach, bojowo nastawieni, zobaczymy o co uda się powalczyć. Pierwszy raz gramy na takim turnieju, będzie to bardzo dobra okazja zdobycia doświadczenia. Liczymy na dobry wynik. Ważny będzie pierwszy mecz, wygrana z gospodarzem może być naszym atutem w pozostałych dniach. Na pewno musimy dać z siebie wszystko. Mieliśmy trochę dłuższą przerwę po zakończeniu III ligi ale mam nadzieje, że nie wpłynie to negatywnie tylko będziemy odczuwać głód gry.” – skomentował Paweł Popardowski trener LKS Bobowa.

Trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę, oby szczęście im dopisało!

Pierwszy mecz
24.04.2015 godz. 17:30
LKPS Pszczółka Lublin – LKS Bobowa
Hala w Lublinie ul. Krochmalna 13

Drugi mecz
25.04.2015 godz. 16:00
AKS Piąte LO Rzeszów – LKS Bobowa
Hala w Lublinie ul. Krochmalna 13

Trzeci mecz
26.04.2015 godz. 12:00

KS SMS Neobus Niebylec – LKS Bobowa
Hala w Lublinie ul. Krochmalna 13

 

mdsc_9819
mIII Liga

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy