Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Kobylanka rozgrominona przez bobowskich juniorów!

Autor: Paulina Wilczyńska
Juniorzy KS Bobowa wygrali w minioną sobotę (23 maja br.) kolejny mecz w ramach 15 kolejki II ligi Podokręgu Piłki Nożnej Gorlice, tym razem było to wyjazdowe spotkanie z LKS Kobylanka. Rywalizacja nie należała do łatwych, jednak podopieczni Krzysztofa Flądro poradzili sobie z rywalem bez większych problemów wygrywając 4:0.

Emocje podczas meczu zapoczątkował w 17 min. sędzia główny pokazując czerwoną kartkę zawodnikowi LKS Kobylanka za niesportowe zachowanie wobec rywala. Sytuacja ta zmobilizowała obie drużyny w walce o otwarcie wyniku, jednak to bobowianie byli kilka kroków bliżej otwarcia wyniku niż gospodarze. Sztuka ta udała się naszym piłkarzom w 25 min. kiedy do bramki rywala bez jakiegokolwiek trudu trafił Filip Świątański. Kolejną sytuację strzelecką KS Bobowa stworzył sobie w 37 min. a celny strzał Jarosława Sokulskiego podniósł wynik na 2:0.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą część meczu z szatni podopieczni Krzysztofa Flądro wyszli z podniesionymi głowami. Ich pewność owocowała dwoma bramkami, w 71 minucie dzięki Dawidowi Gerlak a niespełna 9 minut kolejny raz trafił Jarosław Sokulski. Wśród naszego składu żółtą kartkę otrzymali: Wojciech Świątański, Krzysztof Juruś, Filip Świątański oraz Damian Nowak. Zespół przeciwników odnotował jedną czerwoną oraz trzy żółte.

– Mecz w Kobylance był dla nas jednym z ważniejszych spotkań w tej rundzie – mówi Jakub Oślizło, zawodnik KS Bobowa. – Za wszelką cenę chcemy awansować do ligi okręgowej i dawno nie byliśmy tak blisko celu. Co do meczu w Kobylance trzeba przyznać że nie była to łatwa wygrana. Na samym początku meczu to gospodarze narzucali tempo gry i nie było nam łatwo przedostać się pod ich bramkę. Jednak pierwszy gol który zdobyliśmy otwarł nam drogę do zwycięstwa.

KS Bobowa – LKS Kobylanka 4:0

Skład podstawowy:
Arkadiusz Barczyk
Dawid Gerlak (82′)
Arkadiusz Iwański
Krzysztof Juruś
Łukasz Kieroński
Damian Nowak
Jakub Oślizło (75′)
Jarosław Sokulski (85′)
Szymon Świątański
Wojciech Świątański
Filip Świątański (85′)

Skład rezerwowy
Krystian Gurbowicz (82′)
Arkadiusz Job (85′)
Jacek Kieroński (85′)
Dawid Sorota (75′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy