Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Seniorzy KS Bobowa: cenna wygrana z liderem

Autor: Damian Nowak
Wczoraj drużyna seniorska Klubu Sportowego Bobowa w drugim pod rząd wyjazdowym spotkaniu zmierzyła się z dotychczasowym liderem A Klasy - LKS Uściem Gorlickim. Spotkanie, dzięki bramce strzelonej w ostatnich sekundach meczu dało bobowianom 3 punkty.

Po ostatniej porażce w Kobylance podopieczni Krzysztofa Flądro podeszli do spotkania z nastawieniem, że nie mogą znów stracić punktów. Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy, to zawodnicy z Uścia mieli więcej okazji co po 20 minutach gry zaowocowało błędem KS Bobowa przy wyprowadzaniu piłki z pola karnego i stratą bramki.

Z każdą kolejną minutą Bobowianie coraz częściej zapędzali się pod bramkę Uścia. W 35 minucie po faulu w polu karnym na Sebastianie Pawlaku i kilku minutach kłótni sam poszkodowany doprowadził do wyrównania.

Drugie 45 minut gry nie przyniosły bramek a jedynie wiele kontrowersyjnych decyzji sędziów oraz walk słownych. Dopiero w ostatniej z trzech doliczonych minut po podaniu piłki przez Tomasza Magierę do Damiana Świątańskiego i celnym strzale bobowianie objęli prowadzenie  i ostatecznie zdobyli cenne 3 punkty.

W następną niedziele, tj. 10 maja 2015 KS Bobowa na własnym stadionie zmierzy się z 10. drużyną A Klasy – LKS „Ogień” Sękowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. Zapraszamy!

LKS Uście Gorlickie 1 – 2 (1 – 1) KS Bobowa

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa Mateusz
 2. Nowak Damian
 3. Pawlak Sebastian
 4. Zieliński Kamil
 5. Flądro Krzysztof
 6. Martuszewski Mariusz
 7. Magiera Tomasz
 8. Budzyn Piotr
 9. Świątański Damian
 10. Magiera Marek
 11. Dulęba Grzegorz
 12. Świątański Wojciech
 13. Żabiński Daniel
 14. Magiera Dariusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy