Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Trwa nabór do szkoły muzycznej I st. w Bobowej (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Szkoła Muzyczna I stopnia w Bobowej prowadzi obecnie nabór do klasy pierwszej roku szkolnego 2015/16. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne konsultacje oraz dni otwarte. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!


– Jesteśmy w trakcie naboru do klasy pierwszej szkoły muzycznej – tłumaczy Robert Gryzik, dyrektor placówki. – Nabór tak jak w tamtym roku będzie prowadzony do dziewięciu klas instrumentalnych, czyli: skrzypce, fortepian, gitara, flet, klarnet, trąbka, saksofon, perkusja oraz akordeon. Planujemy też w tym roku po raz pierwszy wprowadzenie instrumentu wiolonczela, czyli to byłby dziesiąty instrument. Nabór trwa, do 29 maja można składać w sekretariacie kwestionariusze dzieci, które są chętne do zapisania się do Szkoły Muzycznej w Bobowej. Oczywiście oprócz tego naboru, mamy cały czas konsultacje. Cała informacja jest na stronie internetowej ale chciałem nadmienić, że będziemy mieli jeszcze dni otwarte naszej szkoły. Natomiast egzaminy wstępne odbędą się 9 i 11 czerwca 2015 roku. Te dwa miesiące kwiecień i maj jest to czas kiedy dzieci składają dokumenty, przychodzą na dni otwarte, konsultacje, zaznajamiają się z instrumentami, z programem jaki mamy w szkole. Mogą wejść na lekcje i zobaczyć czy się im spodoba. Konsultacje są bezpłatne a prowadzą je nauczyciele, na stronie internetowej można znaleźć wypisane godziny i dni spotkań. Każdy z nauczycieli ma dyżur w innym czasie. Wszyscy nauczyciele są bardzo zaangażowani w pracę. Myślę, że to motywuje również uczniów, bo zmotywowany nauczyciel i uczeń to duża szansa na wysoki poziom kształcenia.

Szczegółowe informacje na stronie: www.szkolamuzyczna.bobowa.pl. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty bobowskiej szkoły muzycznej, to wyjątkowe miejsce ale też i kadra nauczycielska. Dni otwarte szkoły muzycznej w Bobowej odbędą się 22 i 23 kwietnia 2015 roku !

Obejrzyj materiał filmowy:

fot. archiwum (Historyczne ślubowanie uczniów Szkoły Muzycznej w Bobowej)

m43-IMG_9014

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy