Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Awansowe spotkanie z LKS Zagórzany

Autor: Jakub Oślizło
Mowa oczywiście o juniorach Klubu Sportowego Bobowa, którzy w dniu wczorajszym (tj. 13 czerwca br.) rozegrali o godzinie 10:00 na stadionie w Bobowej swój ostatni mecz w tym sezonie, jak i ostatni w II Lidze Juniorów. Niewątpliwie było to kolejne pokazowe spotkanie, w którym bez jakichkolwiek problemów pokonali drużynę LKS Zagórzany.

Młodzi podopieczni Krzysztofa Flądro zakończyli swój najlepszy sezon od kilku lat z rezultatem, o który walczyli. Spotkanie z zawodnikami z Zagórzan było decydującym meczem o awans do I ligi. Juniorzy bez problemu ograli rywala 11:0. Zdobywcami bramek byli kolejno:

Goście nie przygotowali się najlepiej. Na mecz przyjechali w 9 osobowym składzie, co jeszcze bardziej ułatwiło grę gospodarzom. – Jesteśmy szczęśliwi, że wygraliśmy to spotkanie i awansowaliśmy do I ligi. Dokonaliśmy czegoś co nie udawało się naszym starszym kolegom, którzy kiedyś grali w tym klubie i także mieli szanse na awans –  komentuje jeden z zawodników.
Sędzia główny pokazał podczas spotkania sześć żółtych kartek z czego cztery dla gospodarzy. Zawodnikami drużyny z Bobowej, którzy zobaczyli kartonik byli: Jakub Oślizło, Łukasz Kieroński, Filip Świątański oraz Piotr Dębosz.Po zakończonym meczu prezes KS Bobowa Andrzej Sagan wraz z trenerem Krzysztofem Flądro wręczyli trzy statuetki w trzech różnych kategoriach, którymi były: Najwszechstronniejszy Zawodnik, Król Strzelców oraz Zawodnik Sezonu. Najwszechstronniejszym Zawodnikiem na boisku w całym sezonie został wybrany Łukasz Kieroński, Królem Strzelców wybrany został Filip Świątański, który trafił w tym sezonie 17 bramek oraz Najlepszym Zawodnikiem Sezonu został Jakub Oślizło.
Skład podstawowy:

Arkadiusz Barczyk
Dawid Gerlak (70′)
Arkadiusz Iwański (80′)
Krzysztof Juruś (80′)
Łukasz Kieroński
Damian Nowak (46′)
Jakub Oślizło
Jarosław Sokulski (60′)
Szymon Świątański (75′)
Wojciech Świątański (46′)
Filip Świątański

Skład rezerwowy:
Dominik Dębosz (80′)
Piotr Dębosz (46′)
Paweł Forczek (80′)
Arkadiusz Job (75′)
Jacek Kieroński (60′)
Damian Radzik (46′)
Dawid Sorota (70′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy