Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Koncert podsumowujący rok szkolny w bobowskiej Szkole Muzycznej (TV)

21.06.2015 Autor: Paulina Wilczyńska
18 czerwca br. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Bobowej odbył się koncert podsumowujący roczną pracę tejże placówki w wykonaniu uczniów. Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli miniony rok szkolny obfitował w liczne występy, które cieszyły się wysokim uznaniem.


– W dniu dzisiejszym odbył się koncert końcoworoczny  podsumowujący pracę Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej, w pierwszym roku jej działalności. Wystąpili uczniowie grający na wszystkich instrumentach, jakie mamy w naszej szkole a zostali oni przygotowani przez nauczycieli. Były to takie formy jak: soliści, duety i tria. Już dzisiaj zapraszam wszystkim Państwa na plenerowy, duży koncert 28 czerwca br. tj. niedziela o godzinie 18.00 na dziedzińcu przed szkołą. Będzie to koncert, na którym nauczyciele z naszej szkoły zaprezentują utwory o różnej tematyce: muzyka rozrywkowa, jazz oraz muzyka poważna –
mówi Robert Gryzik, dyrektor Szkoły Muzycznej w Bobowej.

Na widowni oprócz rodziców była obecna sekretarz Gminy Bobowa Zdzisława Iwaniec.

video
Więcej Video

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)