Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Szkoła Muzyczna bogatsza o 60 nowych uczniów !

Autor: Paulina Wilczyńska
W nowym roku szkolnym 2015/2016 w bobowskiej Szkole Muzycznej przybędzie 60 nowych uczniów podzielonych na 4 klasy. Kandydaci są już po egzaminach wstępnych. Tym samym od września placówka będzie liczyła 125 uczniów w tym 65 drugoklasistów. 

O planach szkoły na wrzesień opowiada Robert Gryzik, dyrektor Szkoły Muzycznej w Bobowej: – Tak jak było do tej pory planujemy organizować szereg koncertów okolicznościowych, związanych merytorycznie z przedmiotami wykładającymi w naszej szkole, czyli wszystkie instrumenty będą mogły pokazać swoje możliwości. Przy dwóch rocznikach będziemy mogli zaprezentować większą ofertę artystyczną i mam nadzieję, że nowy rok będzie obfitował w wiele takich wydarzeń artystycznych w naszej szkole. Uczniowie też będą mogli w większym zakresie startować w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich, gdyż już 2 roczniki będą mogły startować w konkursach. W tamtym roku nie mogliśmy, bo uczestniczyć mogli uczniowie tylko od klasy drugiej. Muszę przyznać, że część osób się nie dostała do naszej szkoły, ale drogi im nie zamykamy. Za rok będą oni mogli ponownie spróbować swoich sił a będą organizowane specjalne konsultacje czy dni otwarte, które przygotowują do egzaminu.

W załączniku przedstawiamy nowych uczniów Szkoły Muzycznej : Lista uczniów przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej 2015

fot: ilustracyjne

m43-IMG_9014

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy