Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zapraszamy do współpracy – ruszył nabór!

Autor: Daniel Malski
Chciałbyś działać na rzecz swojego lokalnego społeczeństwa, brać udział w ciekawych wydarzeniach i nabyć nowego doświadczenia? Jeśli tak mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Mija już prawie cztery lata kiedy powstał pierwszy Regionalny Portal Informacyjny Bobowa24.pl ! Został on stworzony dzięki kreatywnym pomysłom i wyjątkowym ludziom, których talenty przyczyniły się do jego szybkiego rozwoju. Na tym nie koniec, wkrótce pojawiły się kolejne serwisy internetowe: Łużna24.pl, Grybów24.pl i Gromnik24.pl, które prężnie działają do dnia dzisiejszego. Dzienniki te tworzone są przez zespoły ludzi chętnych do współpracy i chcących poświęcić odrobinę czasu na rzecz społeczeństwa. I tak aby promować region oraz jego mieszkańców wyjeżdżamy w różne miejsca Polski. Relacjonujemy takie imprezy jak np.: Tour de Pologne, Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, Forum Ekonomiczne, rajdy i wyścigi samochodowe, krynickie koncerty i całe mnóstwo innych. Chciałbyś do nas dołączyć? Zapraszamy do współpracy!!

Szukamy osób do:

Przede wszystkim szukamy osób szczerych i chętnych do podjęcia nowych wyzwań i współpracy w kreatywnym zespole.

W zamian za Twoje zaangażowanie możemy zaoferować Ci:

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Jeśli tak zgłoś się! Napisz do na wiadomość, w której umieścisz swoje:

a następnie prześlij na adres: [email protected] w tytule wpisując „NABÓR”. Szczegóły znajdziesz także pod numerem telefonu: 795-050-520 Odpowiemy na każde zgłoszenie!

Przeglądnij zdjęcia, na których widać jak świetnie współpracuje się nam w redakcji!

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy