Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy rozkład jazdy

Autor: Dorota Pietrzak

Nie wiesz, co robić w nadchodzący weekend? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, z którym warto się zapoznać!

Wszystkich tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, zapraszamy w sobotę, 25 lipca do Koszyc Małych na Manię Pomagania. Gwiazdą wieczoru będzie znany wszystkim zespół LemON, twórca takich hitów, jak „Scarlett” czy „Wkręceni”. Podczas imprezy sprzedawane będą cegiełki na rzecz chorych dziewczynek: Zuzi, Matyldy i Natalii (cegiełka dla dorosłych – 10zł, a dla dzieci – 5zł). Koncert odbędzie się na stadionie LKS „Victoria”. Dostępne będą także inne atrakcje.

W sobotę i w niedzielę odbędzie się wielki koncert polskich gwiazd w Czchowie z okazja Dni Czchowa. Na scenie pojawią się: w sobotę Andrzej Sikorowski i zespół Pod Budą, a w niedzielę Trubadurzy. W sobotę na scenie zawita gwiazda muzyki disco-polo – Casandra.

W niedzielę wystąpi również Mirosław Witkowski z programu The Voice of Poland wraz z projektem „Mozart kontra Sinatra”, czyli interaktywna gala muzyki rozrywkowej. Oprócz niego zobaczymy Wojciecha Maziarza, Mistrza Polski 2015 federacji NAC w kulturystyce i fitness. Wstęp wolny. W Borzęcinie, podczas VI Dni Gminy Borzęcin, będzie można zobaczyć Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej, Rock Symphony, Margaret, Pawła Kukiza i jego zespół Piersi. Oprócz koncertów 25 i 26 lipca, organizatorzy przewidzieli jeszcze turnieje sportowe, zawody wędkarskie, pokazy taneczne i sportowe, wesołe miasteczko. Całość zakończy imponujący pokaz sztucznych ogni. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym w Borzęcinie-Borku.

26 lipca także zakończy się Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór w Nowym Sączu. W niedzielę, 26 lipca, odbędą się Zawody Spinningowego GP połączone z Eko Spining na Dolnej Ropie. 25 lipca, w sobotę, o godzinie 10:00 wystartuje VII Karpacki Maraton Rowerowy im. Jacka Bugajskiego. Dostępne będą trzy możliwe trasy: 80 km po asfalcie w ramach ogólnopolskiego cyklu imprez kolarstwa szosowego Road Maraton; 50 km przez lasy i góry, nie tylko po szosach; trasa rekreacyjna w pobliżu Nowego Sącza pod opieką przewodnika turystyki rowerowej. Maraton wystartuje z Campingu przy Domu Turysty PTTK w Nowym Sączu. Życzymy wszystkim dobrej pogody i udanej zabawy.

Na sam koniec zapraszamy wszystkich miłośników historii i rycerstwa do Jeżowa w Wilczyskach na co roczny piknik który odbędzie się w niedziele 26 lipca, start o 15:00. Wstęp oczywiście wolny, na wszystkich czeka szereg atrakcji, każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie ciekawym punktem podczas imprezy będzie koncert zespołu Redlin.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy