Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy wygrywają sparing z Kolejarzem

Autor: Łukasz Augustyn
Sobota, 25 lipca przyniosła zwycięstwo juniorskiej drużyny KS Bobowa w meczu sparingowym rozgrywanym na własnym boisku z drużyną Akademii Kolejarz. Goście ze Stróż wyciągali aż siedem razy piłkę ze swojej bramki.


Obie drużyny traktowały ten mecz jako sprawdzenie współpracy, dyspozycji i umiejętności swoich zawodników przed zbliżającym się sezonem 2015/16. Sparing z nowo powstałą drużyną KS „Kolejarz” Stróże zaczął się w bardzo upalnej pogodzie. Przez całe spotkanie zawodnicy z Bobowej wyróżniali się dobrym przygotowaniem. W pierwszej połowie bobowscy juniorzy trafili aż 4 gole. Pierwszego gola trafił Łukasz Kieroński po technicznym strzale z dystansu gdzie bramkarz nawet nie zdążył zareagować. Drugą bramkę strzelił Filip Świątański, a następnie ponownie Łukasz Kieroński. Czwartego gola, ostatniego w pierwszej połowie zdobył nowy, testowany przez KS Bobowa zawodnik. Swoją jedyną w spotkaniu bramkę strzelili zawodnicy KS Kolejarz.

Druga połowa wyglądała podobnie jak wcześniejsza, na boisku dominowali piłkarze z Bobowej. W około 60 minucie środkowy pomocnik naszej drużyny Jakub Oślizło dzięki dryblingowi, mijając rywali jak tyczki, strzelił piątą bramkę. Szósty gol należał ponownie do testowanego zawodnika. Ostatnią siódmą bramkę, zaliczył z rzutu wolnego z odległości 60 metrów bramkarz KS Bobowa Arkadiusz Barczyk.

Oby nadchodzący sezon był równie pozytywny dla drużyny juniorów z Bobowej jak sparing.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy